توصیه به توریست ها؛ به گوگل مپ اعتماد نکنید

به گزارش مجله هاستفا، اهالی روستایی در ایتالیا از توریست ها درخواست کرده اند به گوگل مپ اعتماد نکنند و از مسیرهایی که خودشان در کوهستان ایجاد کرده اند، استفاده کنند.

توصیه به توریست ها؛ به گوگل مپ اعتماد نکنید

مهر نوشت: شهردار روستای بائونی که در ایتالیا واقع شده است، در متنی از بازدیدکنندگان روستا خواسته که برای رسیدن به این منطقه به گوگل مپ اعتماد نکنند و از همان راه جاده ای که اهالی روستا زده اند، جهت خودشان را پیدا کنند.

به گفته این شهردار، فقط در یک سال گذشته 144 بار سازمان آتش نشانی محلی یا تیم امداد و نجات کوهستان برای کمک به افرادی که در کوهستان گیر افتاده بودند، کمک کرده است.

ماجرا از این قرار است: افرادی که به این منطقه توریستی می آیند طبق نوشته های گوگل مپ سعی می کنند به سواحل پنهان این منطقه برسند که در کوهستان گیر می کنند. این عملیات نجات برای افراد هزینه ای ندارد، اما تعداد آن به قدری زیاد شده که به بودجه محلی روستا آسیب زده و از همین رو اهالی روستا و شهردار دست به کار شده اند و اطلاعیه زده اند که کسی از دستورالعمل هایی که گوگل در اختیار حاضران این منطقه می گذارد استفاده نکند و از همان جهت اصلی موجود برود.

به نظر می رسد اعتماد کورکورانه به محصولاتی که برای راحت تر کردن زندگی هستند، در برخی موارد مشکلاتی را هم به بار می آورد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 985

به "توصیه به توریست ها؛ به گوگل مپ اعتماد نکنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توصیه به توریست ها؛ به گوگل مپ اعتماد نکنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید