تلویزیون نقش موثری در آرامش هوادار دارد، لیگ برتر منظم تر می شود

به گزارش مجله هاستفا و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، ششمین جلسه امنیت رویدادهای ورزشی با حضور وزیر ورزش و جوانان، محمدرضا داورزنی معاون قهرمانی، عبدالحمید احمدی معاون فرهنگی وزارت، مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال، رحیمی فرمانده پلیس تهران ، کوثری جانشین قرارگاه ثارالله و مسئولان وزارت کشور و نهادهای برگزاری مسابقات در محل وزارت ورزش تشکیل شد.

تلویزیون نقش موثری در آرامش هوادار دارد، لیگ برتر منظم تر می شود

مسعود سلطانی فر در ابتدای جلسه با تقدیر از زحمات زیاد نیروی انتظامی در برگزاری مسابقات فوتبال کشور گفت : سالیانه نزدیک به 6 هزار مسابقه فوتبال توسط فدراسیون فوتبال در رده های مختلف برگزار می شود و تامین امنیت و آسایش خاطر هواداران با نیروی انتظامی است و از این بابت از آنها بسیار ممنونم.

وزیر ورزش و جوانان گفت : فرمانده میدان در مسابقات ورزشی نیروی انتظامی است و همه باید با آنها هماهنگ باشند.

مسعود سلطانی فر تاکید کرد: لیگ برتر فوتبال امسال منظم تر و در امنیت و آسایش کامل هواداران برگزار می شود و فدراسیون فوتبال وظیفه اصلی را در کنترل وضعیت انضباطی باشگاه ها و تیم ها دارد و نباید در برخورد با مخاطرات اغماض کند.

وزیر ورزش و جوانان شادی و رضایت مردم را دستاورد مهم اجتماعی لیگ برتر فوتبال دانست و گفت : نیت اصلی برگزار کنندگان بایستی حفظ نشاط اجتماعی و رضایت هواداران از راستا فوتبال و ورزش باشد.

وی درباره نقش صدا وسیما و برنامه ورزشی در لیگ برتر فصل آینده گفت: تلویزیون نقش تعیین کننده در آرامش بخشی تماشاگران و محیط فوتبال دارد و در کنار آن رادیو با آگاهی بخشی و یاری به انتشار اطلاعات درست، یاری کننده مسئولان برگزاری و باشگاه هاست.

مسعود سلطانی فر از دست اندرکاران برگزاری لیگ برتر و فدراسیون فوتبال خواست تعامل بیشتری با رسانه ها و مجله هاستفا داشته باشند و جلوگیری از دامن زدن به نگرانی و دلهره و اضطراب و مقابله با شایعات را وظیفه و رسالت مهم اصحاب رسانه دانست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 شهریور 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 216

به "تلویزیون نقش موثری در آرامش هوادار دارد، لیگ برتر منظم تر می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلویزیون نقش موثری در آرامش هوادار دارد، لیگ برتر منظم تر می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید