(تصاویر) جزئیاتی درباره زندگی جورج فلوید؛ شغل جورج فلوید چه بود؟

به گزارش مجله هاستفا، فارس نوشت: جورج فلوید شهروند سیاه پوست 46 ساله آمریکایی روز دوشنبه زیر پا های پلیس سفیدپوست آمریکایی و در حالی که فریاد می زد نمی توانم نفس بکشم جان داد تا بار دیگر تبعیض ها و خشونت های نژادپرستانه در این کشور باعث اعتراضات گسترده گردد.

(تصاویر) جزئیاتی درباره زندگی جورج فلوید؛ شغل جورج فلوید چه بود؟

اما جورج فلوید؛ جدیدترین قربانی خشونت های نژادپرستانه در آمریکا کیست؟

جورج پِری فلوید در شهر فایتویل در ایالت کارولینای شمالی به جهان آمد و در شهر هیوستون ایالت تگزاس عظیم شد. او که جثه درشتی داشت، در دوران تحصیل در دبیرستان در تیم های ورزشی فوتبال و بسکتبال ستاره تیم هایش بود.

فلوید به موسیقی علاقه داشت و مدتی را در هیوستون در یک گروه موسیقی فعالیت کرد و نام هنری فلوید عظیم را برای خودش انتخاب نموده بود.

او در سال 2014 به ایالت مینه سوتا آمد و ضمن سکونت در سنت لوئیس پارک، به مدت 5 سال به عنوان مامور امنیتی یک رستوران کار کرد.

طبق بعضی گزارش ها، فلوید در زمان کشته شدنش توسط درک چائووین مامور پلیس سفیدپوست مینیاپولیس به خاطر شیوع ویروس کرونا، چند وقت بود که بیکار شده بود.

اسکای نیوز نوشته، جورج فلوید چند سال قبل برای یافتن شغل به مینیاپولیس در ایالت مینه سوتا آمده بود و یک دختر 6 ساله دارد که در هیوستون با راکسی واشنگتن مادرش زندگی می نماید.

راکسی واشنگتن در توصیف شوهر سابق خود او را پدری خوب برای دخترشان توصیف می نماید.

طبق گزارش اسکای نیوز، جورج فلوید بعد از استقرار در مینیاپولیس در دو شغل مشغول به فعالیت بود، رانندگی کامیون و مامور امنیتی رستوران کانگا لاتین بسترو (متعلق به لاتین تبارها).

جسی زندیاس یکی از مشتریان این رستوران در مطلبی فیسبوکی به تمجید از جورج فلوید و خوش رفتاری او با مشتریان پرداخت و به نیکی از او یاد کرد.

ششم خرداد ماه بود که قتل جورج فلوید سیاه پوست با رفتار خشن افسر پلیس سفیدپوست مینیاپولیس رسانه ای شد؛ قتلی که سبب شروع اعتراضات گسترده علیه نژادپرستی در آمریکا شد و این اعتراضات همچنان ادامه دارد.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 4167

به "(تصاویر) جزئیاتی درباره زندگی جورج فلوید؛ شغل جورج فلوید چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(تصاویر) جزئیاتی درباره زندگی جورج فلوید؛ شغل جورج فلوید چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید