برانکو پاسخ درخواست پرسپولیس را داد، هیچ قید و شرطی را نمی پذیرم!

به گزارش خبرنگاران، بحث بازگشت برانکو ایوانکوویچ به فوتبال ایران برای نشستن روی نیمکت تیم ملی سبب شد تا بعضی از مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز به تکاپو افتاده و خواستار بازگشت سرمربی پیروز پیشین خود شدند.

برانکو پاسخ درخواست پرسپولیس را داد، هیچ قید و شرطی را نمی پذیرم!

پرسپولیس در یازده هفته ابتدایی رقابت های لیگ برتر چهار باخت کسب کرد تا مدافع عنوان قهرمانی رنگ صدرنشینی را تا اینجای کار ندیده باشد و سرخ ها را نگران از ادامه کار با گابریل کالدرون کند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس که قصد داشتند مذاکره با برانکو ایوانکوویچ را در سکوت کامل خبری انجام دهند تا او را در نیم فصل به تهران بیاورند مذاکره با پروفسور کروات را به وسیله یکی از دوستان صمیمی برانکو شروع کردند.

سرخ ها که نمی خواهند رختکن پرسپولیس را تحت تاثیر بازگشت برانکو قرار دهند می خواستند کالدرون را در صورت توافق با برانکو کنار بگذارند تا بار دیگر این مربی در راس امور فنی قرار بگیرد. خبری که قرار بود اگر به بیرون درز پیدا کند سریعا تکذیب گردد تا تمرکز کالدرون را به هم نزند.

سرخ ها در حالی از برانکو درخواست بازگشت به پرسپولیس را به ارائه کردند که این مربی نزدیک به یک میلیون یورو از پرسپولیس طلب دارد. مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند در صورت موافقت برانکو، مطالبات او را فراهم نموده تا این مربی در چند قسط به خواسته اش برسد.

با این حال برانکو ایوانکوویچ بطور رسمی به باشگاه پرسپولیس اعلام نموده است همچنان مطالبات خود را بدون هیچگونه قسط بندی می خواهد و در شرایظ فعلی نیز مشغول مذاکره با تیم ملی فوتبال ایران برای بازگشت به تهران است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 27 دی 1398 بروزرسانی: 27 دی 1398 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 1796

به "برانکو پاسخ درخواست پرسپولیس را داد، هیچ قید و شرطی را نمی پذیرم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو پاسخ درخواست پرسپولیس را داد، هیچ قید و شرطی را نمی پذیرم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید