اعتماد به نفس بالایی داریم، پرسپولیس بازیکنانی مشابه دارد

به گزارش مجله هاستفا، سرمربی تیم النصر گفت: می دانیم که با رقیب دشواری روبه رو خواهیم شد اما اعتماد به نفس بالایی برای بازی با پرسپولیس داریم.

اعتماد به نفس بالایی داریم، پرسپولیس بازیکنانی مشابه دارد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری خبرنگاران، روی ویتوریا در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با پرسپولیس اظهار کرد: این فینالی است که هم ما و هم پرسپولیس می خواستیم در آن حضور داشته باشیم. هر دو هم می خواهیم پیروز شویم. مقابل تیم بزرگی قرار خواهیم گرفت و اشتیاق به برد فراوانی داریم تا در آخرین بازی لیگ قهرمانان آسیا کننده غرب آسیا باشیم.

وی افزود: اعتماد به نفس بالایی داریم. برای تمامی تیم ها احترام قائل هستیم و می دانیم که تیم های مقابل ما هم برای پیروزی به میدان می آیند. می دانیم که با رقیب دشواری روبه رو خواهیم شد. باید با بالانس تکنیکی و تاکتیکی در زمین ظاهر شویم تا به پیروزی برسیم. دوست دارم که با فکر باز به مصاف رقبا برویم. تیم ما بازیکنان جوان و باتجربه را در کنار خود قرار داده است.

سرمربی تیم النصر گفت: پرسپولیس بازیکنانی مشابه دارد که یکدیگر را تکمیل می کنند. آنها با روحیه بالایی در زمین ظاهر می شوند و دائما تیم مقابل را تحت فشار قرار می دهند، اما ما با اعتماد به نفس خودمان با آنها روبه رو خواهیم شد. آنها بازیکنان باتجربه و جوان را در کنار خود دارند، اما برای من سن مطرح نیست، آنکه در زمین چه می کنند مهم است که باید برای آن برنامه ریزی کرد.

وی شرح داد: اینکه پرسپولیس سه بار در چهار سال گذشته به این مرحله رسیده مهم نیست. النصر هم مدت زیادی بود که در این مرحله ظاهر نشده بود. چیزی که می دانم این است که مقابل تیم قدرتمندی قرار خواهیم گرفت و باید 90 دقیقه تمرکز خودمان را حفظ کنیم تا به هدف خود برسیم.

وی ادامه داد: باید به تمامی کسانی که در برگزاری این مسابقات مشارکت داشتند همین جا تبریک بگویم. از ما با آغوش باز پذیرایی شده است. از اقامت در اینجا بسیار لذت بردم. نکات بهداشتی کاملاً رعایت شده و تمامی پروتکل ها برای محافظت از سلامت تیم ها بوده است. تنها چیزی که ما و بقیه تیم ها را اذیت کرده، فشردگی مسابقات هست که هر سه روز یک بار به میدان می رویم. زمان برای استراحت و ریکاوری بسیار کم بوده است. فشار زیادی روی کادر فنی و بازیکنان است که در سرانجام بر کیفیت فنی مسابقات تأثیرگذار بوده و تیم ها آنطور که باید و شاید نتوانسته اند در زمین بازی با تمام قدرت ظاهر شوند.

4048/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 16 آبان 1399 بروزرسانی: 16 آبان 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 5255

به "اعتماد به نفس بالایی داریم، پرسپولیس بازیکنانی مشابه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعتماد به نفس بالایی داریم، پرسپولیس بازیکنانی مشابه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید