استوکس - پرسپولیس و یک شایعه تکراری

به گزارش مجله هاستفا، استوکس بازی رفت مقابل پرسپولیس را به دلیل غیبت در تمرین های تراکتورسازی از دست داد و حالا برای دیدار برگشت هم آسیب دیده است. اتفاق هایی عجیب که با واکنش طرفداران تراکتورسازی روبرو شده.

استوکس - پرسپولیس و یک شایعه تکراری

غیبت احتمالی استوکس مقابل پرسپولیس

امیر اسدی ، آنتونی استوکس به بازی مقابل پرسپولیس نمی رسد. این خبری است که در آستانه این بازی حساس منتشر شده و البته واکنش های بسیاری هم در پی داشته. مجید صادقی، پزشک تراکتورسازی معتقد است که استوکس بعد از برخورد با رشید مظاهری دچار آسیب دیدگی شده و به همین دلیل نمی تواند مقابل پرسپولیس بازی کند: استوکس در صحنه مشکوک به پنالتی مقابل ذوب آهن از ناحیه کتف دچار مصدومیت شد که بلافاصله پس از سرانجام بازی کادر پزشکی تیم وضعیت این بازیکن را آنالیز کرد. پس از آنالیز های اولیه این بازیکن تحت آزمایش MRI و سی تی اسکن نهاده شد که نتایج در دست آنالیز است. استوکس در حال حاضر تمرینات اختصاصی خود را زیر نظر کادر پزشکی تیم پشت سر می گذارد و هنوز وضعیت او برای دیدار مقابل پرسپولیس معین نیست. پس از آنالیز نتایج آزمایش ها و معاینه های لازم در مورد حضور یا عدم حضور استوکس در این بازی تصمیم نهایی گرفته خواهد شد.

-

این صحبت های پزشک و فیزیوتراپ باشگاه تراکتورسازی است. اما چند پرسش که ذهن طرفداران تراکتورسازی را در این روزهای بحرانی به خود مشغول نموده. آنتونی استوکس و رشید مظاهری در اواسط نیمه اول با هم برخورد کردند. یعنی استوکس حدود 2 دقیقه از نیمه اول و 45 دقیقه نیمه دوم را با آسیب دیدگی بازی کرد؟ این پرسشی است که ذهن طرفداران تراکتورسازی را درگیر خود نموده. پرسشی که با توجه به فضای امنیتی تمرین تراکتورسازی بی پاسخ مانده است.

اما پرسش دوم کمی جالب تر است. آنتونی استوکس درست بعد از بازی رفت تراکتورسازی مقابل ذوب آهن به مرخصی رفت و قرار بود خیلی زود به تبریز برگردد و در تمرین این تیم شرکت کند. اتفاقی که با بدقولی های این مهاجم ایرلندی رخ نداد تا آنتونی استوکس بازی برابر پرسپولیس در استادیوم آزادی را از دست بدهد. بعد از این اتفاق در فضای مجازی حرف و حدیث هایی به وجود آمد و عده ای غیبت استوکس را تعمدی دانستند.

حتی سایتی به نام تماشاچی در خبری عجیب مدعی شد که لی اروین و آنتونی استوکس دو مهاجم گلزن تراکتورسازی که در تمرینات این تیم برای بازی با پرسپولیس غایب بودهاند، شاید فصل آینده پیراهن رقیب تهرانی را بپوشند. بخشی از این خبر را مرور می کنیم: شایعه ای در تبریز دهان به دهان می چرخد که پرسپولیسی ها پای بازیکنان خارجی و گلزن تراکتورسازی نشسته و قبل از بازی با آن ها برای فصل بعد تماس گرفته و توافق نموده اند. البته پیشنهاد پرسپولیس به لی اروین و استوکس تایید نشده اما با توجه به اتفاقی که برای گادوین منشا رخ داد، قابل تامل بوده و حسابی طرفداران تراکتورسازی را خشمگین نموده .

-

این خبر در حد یک شایعه منتشر شد اما حالا و با توجه به غیبت احتمالی استوکس مقابل پرسپولیس، شکل جدی تری به خود گرفته. هیچ سند و مدرکی در این رابطه وجود ندارد و واکنش ها فقط در فضای مجازی است و تحلیلی که هوادارتان تراکتورسازی انجام می دهند. آن ها وقتی به آنتونی استوکس بدبین شده اند که دیدند او مقابل ذوب اهن بدون کوچکترین مسئله ای بازی کرد و تا پایان نیز در زمین بود.

همین تحلیل ها شاید برای آنتونی استوکس و باشگاه تراکتورسازی گران تمام گردد. پزشکان باشگاه تبریزی دنبال راهی برای برطرف مصدومیت کتف استوکس و حضور او مقابل پرسپولیس هستند اما باید ببینیم آیا مهاجم ایرلندی هم علاقه مند به وقوع این اتفاق است؟

9

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 23 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 123

به "استوکس - پرسپولیس و یک شایعه تکراری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استوکس - پرسپولیس و یک شایعه تکراری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید