کلاف سردرگم پرونده مرموز محسن روی میز قاضی

به گزارش مجله هاستفا، صبح سه شنبه، خواهر و داماد محسن بار دیگر به دادسرای پردیس رفتند تا رد و نشانی از گمشده شان پیدا نمایند.

کلاف سردرگم پرونده مرموز محسن روی میز قاضی

به گزارش شهفرایندآنلاین، پیگیری هایی که تمامی ندارد و هر روز درگیر پفراینده محسن هستند. می خواهند این پفراینده زودتر به نتیجه برسد و خواهان پیگیری های سریع تر تیم قضائی هستند؛ خواسته ای که امروز هم در شعبه دوم دادسرا پردیس اعلام کردند، اما باز دست خالی برگشتند.

کوشش های بی نتیجه در روز های بی خبری

خواهر محسن حالا سه ماهی است که در خانه پدری زندگی می نماید تا هم دلگرمی برای قلب شکسته و بیمار پدر و مادر باشد هم پیگیر پفراینده برادر. سه ماه همسر و فرزندش را در خانه رها نموده تا ردی از محسن پیدا و مادر و پدر چشم انتظارش را خوشحال کند.

دنبال دلیل این حادثه است؛ دنبال چرایی این اتفاق. اما هنوز پیگیری هایش نتیجه ای در بر نداشته است؛ نه محسن پیدا و نه علت این گم شدن معین شده است. خانواده محروقی روز های تلخ و رنج آوری را پشت سر می گذارند؛ روز هایی که تنها زخم دل شان را بیشتر می نماید.

شرایط دلخراش مادر در فراق محسن

مادر محسن یک ماهی است که پایش شکسته و در گوشه خانه افتاده است. پایش را تا زانو گچ گرفته اند. زمانی که در اوهام خود در خیابان با محسن حرف می زد و راه می رفت، پایش سر خورد و شکست.

کارش همین شده فقط فکر می نماید؛ به اینکه محسن الان کجاست؟ چه بلایی سرش آمده؟ چه کسی او را ربوده؟ انگیزه شان چه بوده؟ آخر چه می شود؟ محسن کجا و چه زمانی پیدا می شود؟ و….

پدر هم که از دوری پسرش آلزایمر گرفته بود، بیماری اش تشدید شده است. با خواهر محسن به عنوان شاکی در محاکم قضائی حاضر می شود، اما نمی داند چه بگوید و چه کار کند. این خواهر عظیم محسن است که تمام کار های پفراینده را انجام می دهد و دوباره به خانه سوت وکور پدری به دور از همسر بچه اش برمی شود.

ادامه پیگیری های قضایی

خواهر محسن از فرایند پیگیری پفراینده می گوید. پیگیری ها انجام می شود. قاضی شعبه دوم دادسرا پردیس هم برای دریافت استعلامات آخر دستور صادر نموده است تا جهت پفراینده معین شود؛ اما هنوز نمی توان نظر قطعی راجع به پفراینده محسن داد. باید استعلامات گرفته شود و قاضی دستور نهایی را صادر کند. ما هم منتظریم تا نتیجه آخر را بدانیم و محسن را زودتر در آغوش بگیریم.

دوری و غم دلتنگی

این خواهر که خود یک دختر و پسر دارد، از روز های بی تابی می گوید که به طور افسارگریخته ای در دل خانواده رخنه نموده است. در این مدت هنوز نتوانسته ایم شروین، پسر محسن، را ببینیم. دل مان برایش بسیار تنگ شده است. 5 ماه از ناپدیدشدن محسن گذشته، اما هیچ اثر و نشانی از او نداریم.

18 سال سابقه در مطبوعات

محسن از 18 سال پیش در بخش فنی مطبوعات مشغول به کار بود، در روزنامه های مختلف صفحه آرایی کرد و این صفحات منتشر شد؛ 3 سال پیش بود که با پیشنهاد برادرزن هایش به کارخانه سیمان پردیس رفت تا در آنجا به عنوان تکنیسین برق مشغول به کار شود؛ شغلی که همسو با مدرک تحصیلی اش بود. برادران همسرش در آنجا مدیر و سرپرست بودند. اما همچنان در مطبوعات هم صفحه آرایی می کرد.

در انتظار یک نشانی از محسن

این پفراینده مرموز با گم شدن محسن جنجالی شد؛ مردی که با جا گذاشتن گوشی اش در کارخانه سیمان پردیس هیچ ردی از او باقی نمانده است. از چهار ماه پیش پفراینده مفقودی محسن در پلیس آگاهی شاپور به جریان افتاد. از شاهدان و خانواده همسر محسن بازپرسی شد. اما پفراینده با توجه به محل مفقود شدن به کلانتری و دادسرای پردیس ارجاع شد. در ادامه، اما خانواده محسن هم از مسئولان کارخانه شکایت کردند، ولی همچنان پفراینده سر به مهر باقی مانده است. شاید در روز های آینده نشانی از محسن پیدا شود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: فرارو
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 5749

به "کلاف سردرگم پرونده مرموز محسن روی میز قاضی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلاف سردرگم پرونده مرموز محسن روی میز قاضی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید