کجا می توان آپارتمان تا 5 میلیون تومان اجاره کرد؟

به گزارش مجله هاستفا، حداکثر بضاعت متقاضیان اجاره آپارتمان در منطقه ها مصرفی بازار ملک به اذعان مشاوران ملکی 4 تا 5 میلیون تومان بابت پرداخت اجاره بهای ماهانه بوده و مبلغ ودیعه آن ها اغلب بین حدود 100 تا 300 میلیون تومان متغیر است.

کجا می توان آپارتمان تا 5 میلیون تومان اجاره کرد؟

به گزارش دنیای اقتصاد، ظاهر قیمت های پیشنهادی در بازار رهن و اجاره آپارتمان مسکونی در مرکز نشان می دهد یک گروه از موجران درصدد هستند با توجه به نرخ تورم، اجاره بهای املاک خود را افزایش دهند. البته اندازه افزایش قیمت پیشنهادی در نواحی مختلف بازار اجاره فرق دارد، اما صرف نظر از اندازه افزایش، واسطه های ملکی توصیه می نمایند اندازه اجاره بهای اعلامی موجران بیشتر از 5 میلیون تومان نباشد تا به این ترتیب زمان منتظر ماندن در صف برای اجاره آپارتمان آن ها کوتاه تر باشد.

به گفته واسطه های ملکی، شرایط مالی عموم مستاجران در منطقه ها مصرفی میانه و میانه رو به پایین به شکلی است که پرداخت اجاره بهای ماهانه بیش از 5 میلیون تومان در بضاعت آن ها نیست و اگر این واقعیت به وسیله موجران در نظر گرفته نشود، ناگزیر هستند مدت بیشتری در صف انتظار بازار اجاره باقی بمانند.

این در حالی است که اگر موجران در رقم ودیعه و اجاره بها انعطاف کافی داشته باشند، می توانند به جای یکی، دو میلیون تومان اجاره ماهانه بیشتر، حدود 50 میلیون تومان یا قدری کمتر و بیشتر به ودیعه پیشنهادی خود اضافه نمایند تا ارقام پیشنهادی آن ها با استطاعت مستاجران در حال جست وجو در بازار اجاره هماهنگی بیشتری پیدا کند.

نماشو: شبکه تبلیغاتی نماشو | آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، ثبت آگهی رایگان، آگهی رایگان اینترنتی، رپورتاژ رایگان

منبع: فرارو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 7980

به "کجا می توان آپارتمان تا 5 میلیون تومان اجاره کرد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کجا می توان آپارتمان تا 5 میلیون تومان اجاره کرد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید