واکنش فدراسیون فوتبال به خرید زمین در شمال توسط فریدون اصفهانیان

به گزارش مجله هاستفا، به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، صفی اله فغانپور مسئول امور حقوقی فدراسیون جهت تنویر افکار عمومی پیرامون موضوع چک مطرح شده مربوط به سید علی اصغر مومنی داور بین المللی و فریدون اصفهانیان سرپرست کمیته داوران در برنامه فوتبال برتر مطرح نمود: در سال 1397، فریدون اصفهانیان جهت خرید یک قطعه زمین در شهرستان چالوس اقدام می کند که با کمک سید علی اصغر مومنی، زمین را جهت خرید انتخاب می کند.زمین متعلق به حسین احسانی بوده که مهدی فرد نیکوئیان جهت فروش آن وکالت داشته است.

واکنش فدراسیون فوتبال به خرید زمین در شمال توسط فریدون اصفهانیان

وی ادامه داد: از اصفهانیان خواسته می شود مبلغ معامله را به حساب فرد فروشنده واریز کند که وی می گوید من زمانی پول را واریز می کنم که سند به نام اینجانب منتقل شود. طرفین توافق می کنند که آقای اصفهانیان مبلغ 100 میلیون تومان پول به حساب سید علی اصغر مومنی واریز کند و مومنی یک فقره چک جهت تضمین به اصفهانیان بدهد تا پس از معامله و انتقال سند چک به مومنی عودت داده شود.

مسئول امور حقوقی فدراسیون افزود: فریدون اصفهانیان در مورخ 97/4/11 طی سند شماره 20338111 از حساب خود در بانک رفاه کارگران با کد 9704110131691750 برای بانک مهر اقتصاد آقای مومنی حواله می گیرد و طی شماره ساتنا 7205803902800016678600 به حساب مومنی مبلغ یکصد میلیون تومان واریز می کند.

وی ادامه داد: در همان سال 1397، علی اصغر مومنی یک فقره چک بدون به تاریخ به شماره 073092 مربوط به بانک سرمایه چالوس را جهت تضمین مبلغ یکصد میلیون تومان در وجه فریدون اصفهانیان بابت خرید زمین صادر می کند و آن را تحویل احمدی یکی از کارکنان دپارتمان داوران می دهد که به دست اصفهانیان رسیده شود. حسب پرینت بانکی اخذ شده، چک های ماقبل و مابعد موردنظر در بانک محال علیه پاس شده ولی چک شماره 073092 به بانک ارائه نشده است.

فغانپور افزود: با توجه به موارد فوق الذکر چک موردنظر در سال 1397 توسط سید علی اصغر مومنی در وجه فریدون اصفهانیان جهت تضمین خرید زمین صادر شده و نشر و پخش این خبر صرفاً یک شیطنت بوده و همچنین یک کار شخصی بین افراد فوق بوده است و هیچ ارتباطی به فدراسیون فوتبال یا کمیته داوران نداشته و ندارد. بر این اساس قطعاً با مسببین این امر که با سوء نیت مبادرت به انتشار چک و خبرسازی علیه کمیته داوران فدراسیون فوتبال کرده اند اقدام قضایی صورت خواهد گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 آذر 1399 بروزرسانی: 29 آذر 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 5856

به "واکنش فدراسیون فوتبال به خرید زمین در شمال توسط فریدون اصفهانیان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش فدراسیون فوتبال به خرید زمین در شمال توسط فریدون اصفهانیان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید