همکاری محقق ایرانی در پروژه کاوشگر پارکر

به گزارش مجله هاستفا، محقق ایرانی فعال در حوزه موسیقی در تهیه مستند پروژه کاوشگر خورشید (پارکر) مشارکت خواهد نمود.

همکاری محقق ایرانی در پروژه کاوشگر پارکر

به گزارش خبرنگاران، بیژن نوروز مدیر یکی از استارت آپ های حوزه موسیقی علمی نجومی در نشست مجازی همنشینی با خورشید به مناسبت خورشید گرفتگی امروز 20 خرداد ماه در مورد رابطه موسیقی و نجوم گفت: در این حوزه ما کوشش داریم تا با استفاده از موسیقی پدیده های نجومی را برای مخاطبان تبیین کنیم.

وی با اشاره به اثرات شیوع کرونا بر توسعه فعالیت های این استارت آپ، اظهار کرد: شیوع این ویروس موجب شده که بسیاری از ارتباطات بین المللی ما قطع گردد ولی ما به فعالیت های علمی خود در این زمینه ادامه می دهیم.

نوروز از همکاری این استارت آپ با پروژه کاوشگر خورشیدی پارکر(Parker) اطلاع داد و یادآور شد: این پروژه برای تحقیقات بر روی خورشید اجرایی شده است. محققان این پروژه در حال ساخت مستنداتی از این طرح هستند که بخش ساخت موسیقی آن به ما واگذار شده است.

مدیر این استارت آپ با اشاره به برنامه های این شرکت در ایران یادآور شد: در صورت بهبود شرایط شیوع کرونا، برنامه ساخت فیلم 32 دقیقه ای درباره کیهان را اجرایی خواهیم کرد. در این پروژه سعی داریم این فیلم را با کیفیت سراند تهیه کنیم و مخاطبان می توانند به وسیله پلانتاریوم و با کیفیت مناسب آن را مشاهده نمایند.

وی رونمایی از دو آلبوم موسیقی نجومی را از دیگر برنامه های این شرکت نام برد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 8050

به "همکاری محقق ایرانی در پروژه کاوشگر پارکر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "همکاری محقق ایرانی در پروژه کاوشگر پارکر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید