مهدی: تمرینات آزاد شود، درباره شروع لیگ تصمیم می گیریم

به گزارش مجله هاستفا، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران گفت که پس از آزادسازی تمرینات تیم ها، سازمان لیگ درباره شروع مجدد مسابقات تصمیم می گیرد.

مهدی: تمرینات آزاد شود، درباره شروع لیگ تصمیم می گیریم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، سهیل مهدی، سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال ایران پس از جلسه روز سوم با کننده باشگاه های بدهکار در محل فدراسیون فوتبال گفت: جلسه تکراری بود و هیچ چیزی جدیدی هم نداشت.

وی درباره اینکه آیا تصمیم به این شده است که مجوز حرفه ای برای باشگاه های بدهکار صادر نشود، گفت: این مسئله از قبل هم وجود داشت، اما به آن تاکید شد و ما هم مسائل را به باشگاه ها گوشزد کردیم.

مهدی در خصوص اینکه این قانون در سال های قبل بوده اما باشگاه ها با لابی پیروز به دریافت مجوز حرفه ای می شوند، شرح داد: خیر، اصلاً اینطور نبود. اگر هم باشگاه ها اشتباهی کردند، AFC جریمه آنها را می نویسد.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال در واکنش به این موضوع که گویا 20 اردیبهشت ماه زمان شروع تمرینات تیم ها در نظر گرفته شده و 6 خردادماه لیگ از سر گرفته می شود، گفت: اطلاعی در این زمینه ندارم. ابتدا باید تمرینات را آزاد کنند، اما آزاد کننده و شروع کننده لیگ ما هستیم. درباره شروع تمرینات هنوز مجوزی نداریم و هر وقت این مجوز صادر شد، ما با برنامه ریزی که با باشگاه ها داریم، برنامه لیگ را اعلام می کنیم.

مهدی در واکنش به احتمال برگزاری مسابقات لیگ بدون حضور تماشاگران گفت: این تصمیم ستاد مبارزه با کروناست و ما نباید تصمیم بگیریم.

وی در خصوص پیشنهاد AFC برای برگزاری مسابقات لیگ قهرمانان آسیا در یک کشور، گفت: این پیشنهاد از قبل بوده و سازمان لیگ تصمیم گیری نمی کند. برگزار کننده این مسابقات کنفدراسیون فوتبال آسیاست و ما آنها را کمک می کنیم.

مهدی درباره اینکه آیا برگزاری متمرکز بازی های لیگ قهرمانان آسیا در برنامه ریزی لیگ خلل ایجاد نخواهد کرد، گفت: آنها باید تقویم را اعلام کنند و طبیعتاً ما هم مثل همیشه این تقویم را در برنامه ریزی مسابقات مان لحاظ می کنیم.

سرپرست کمیته مسابقات سازمان لیگ در خصوص اینکه کدام تیم ها تا به امروز بدون مجوز اقدام به برگزاری تمرین گروهی کرده اند، گفت: در این زمینه وزارت ورزش و جوانان پیگیر است و ما دخل و تصرفی نداریم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 3744

به "مهدی: تمرینات آزاد شود، درباره شروع لیگ تصمیم می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی: تمرینات آزاد شود، درباره شروع لیگ تصمیم می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید