ممکن است در برگزاری کنکور از ظرفیت ورزشگاه ها نیز استفاده کنیم

به گزارش مجله هاستفا، وزیر علوم گفت: ما فضاهای بهتر و بیشتری را برای برگزاری کنکور نیاز داشتیم که وزیر ورزش پیشنهاد استفاده از ورزشگاه ها را دادند که این موضوع را بررسی می کنیم و هرجا لازم باشد از همین ظرفیت بهره می گیریم.

ممکن است در برگزاری کنکور از ظرفیت ورزشگاه ها نیز استفاده کنیم

به گزارش خبرنگاران، منصور غلامی در حاشیه جلسه امروز هیئت دولت در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ما در روزهای پیش رو کنکور کارشناسی ارشد را داریم و طبق پروتکل ها و تدابیر بهداشتی مصرح در ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا و وزارت بهداشت انجام می شود. آنچه که به عنوان دستورالعمل توسط وزارت بهداشت معین شده را تمامی حوزه های برگزاری کنکور موظف به انجام آن هستند.

وی اضافه نمود: سازمان سنجش نیز بر آن نظارت می کند و بازرسان مسائل بهداشتی هم از سوی خود وزارتخانه بهداشت در این آزمون حضور پیدا خواهند کرد.

غلامی با بیان اینکه آزمون سراسری دوره های کاردانی و کارشناسی هم در همان تاریخ اما با تغییر زمان صبح و عصر برگزار می شود، اظهار کرد: بررسی های اولیه برای اینکه این آزمون هم به خوبی برگزار شود اجرا شده و وزیر ورزش هم پیشنهاد استفاده از ورزشگاه ها را داده است. ضمن اینکه از فضاهای قبلی هم که پیش بینی شده استفاده می کنیم اما برای جمعیت مازاد که به دلیل فاصله گذاری بیشتر به وجود می آید، از ظرفیت ورزشگاه ها نیز احتمالاً استفاده خواهیم کرد.

وزیر علوم در پایان گفت: داوطلبان حتماً مرجع اصلی کسب اطلاعات خود را سایت سازمان سنجش قرار دهند و امیدواریم در روزهای آینده خبرهای بهتری درباره بهبود شرایط برگزاری آزمون اعلام کنیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 4730

به "ممکن است در برگزاری کنکور از ظرفیت ورزشگاه ها نیز استفاده کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممکن است در برگزاری کنکور از ظرفیت ورزشگاه ها نیز استفاده کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید