مطهری: مقابل ذوب آهن مجبور به تغییر شیوه بازی مان شدیم، 5 تیم مدعی قهرمانی هستند

به گزارش مجله هاستفا، مربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: در اصفهان بر اساس نوع بازی حریف مجبور شدیم مدل بازی مان را تغییر دهیم اما خوشبختانه در این شرایط هم بردیم.

مطهری: مقابل ذوب آهن مجبور به تغییر شیوه بازی مان شدیم، 5 تیم مدعی قهرمانی هستند

حمید مطهری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در خصوص پیروزی یک بر صفر شهر خودرو مقابل ذوب آهن در اصفهان گفت: با توجه به اینکه روز چهارشنبه هفته گذشته مقابل نفت مسجدسیلمان شکست خوردیم و از جام حذفی کنار رفتیم تیم از نظر روحی و ذهنی دچار مشکل شد سعی کردیم در این فاصله کوتاه تیم را از نظر ذهنی آماده بازی با ذوب آهن کنیم. می دانستیم حریف مان یک تیم پرمهره با کادرفنی خوب است، از ا ین رو احتمال می دادیم که یک بازی خیلی سخت را در اصفهان پیش رو خواهیم داشت. خدا را شکر که با برنامه ریزی خوبی که برای این بازی داشتیم توانستیم به آنچه می خواهیم برسیم.

وی در واکنش به این موضوع که تیم شهر خودرو بعد از دو برد با ارزش مقابل پرسپولیس و ذوب آهن نشان داده یک مدعی جدی برای قهرمانی است، یادآور شد: ما بدون توجه به این مسائل بازی به بازی پیش می رویم و نمی خواهیم با مطرح کردن بحث قهرمانی تیم مان را تحت فشار قرار دهیم. در حال حاضر فقط 7 هفته از لیگ سپری شده و چند تیم خیلی خوب در لیگ هستند که هم سرمایه گذاری خیلی زیادی نموده اند و هم از هر نظر امکانات عالی دارند. ضمن احترام به همه تیم های لیگ در حال حاضر تیم های پرسپولیس، سپاهان، تراکتور، استقلال و همچنین تیم ما نشان داده اند که می توانند مدعی قهرمانی باشند.

مربی شهر خودرو در پاسخ به این سوال که چرا بازی این تیم مقابل ذوب آهن بیشتر بازی فیزیکی بود تا فنی، عنوان نمود: در آغاز نمایش خوبی داشتیم و با توجه به اینکه ذوب آهن برای خارج شدن از بحران احتیاج شدیدی به برد داشت، کوشش زیادی از خود نشان داد. این مسئله باعث شد آنها بازی درگیرانه همراه با ارسال توپ های بلند و مستقیم را در دستور کار قرار دهند و ما هم ناخواسته به این روش رو آوردیم؛ البته نوع بازی حریف کاملا برای ما قابل احترام است. خوشبختانه وقتی بازی حالت فیزیکی پیدا کرد بازیکنان ما پا به پای حریف دویده و کوشش کردند و توانستیم در این مدل بازی هم پیروز ظاهر شویم. ما مدل بازی خودمان را به این روش بازی ترجیح می دهیم و در این بازی بر اساس نوع بازی حریف تغییر روش دادیم.

مطهری در رابطه با لغو بازی روز آدینه تیمش مقابل گل گهر به خاطر ایام سوگواری و وقفه ای که در بازی های این تیم ایجاد می گردد، گفت: دوست داشتیم شرایطی بوجود می آمد که روز آدینه بازی می کردیم چرا که وقفه ها به ما ضربه می زند. همان طور که بعد از بازی با پرسپولیس لیگ تعطیل شد و بعد از آن مقابل نفت مسجد سلیمان باختیم هر چند در آن مسابقه اصلا مستخق شکست نبودیم. شرایطی است که پیش آمده و باید سعی کنیم بالانس را در تیم حفظ نموده و خودمان را برای بازی آینده که مقابل سایپا در تهران است آماده نگه داریم.

وی در انتها ضمن تمجید از بازیکنان تیمش گفت: نفرات تیم در بازی با ذوب آهن کوشش زیادی کردند تا برنده از میدان بیرون بیاییم که واقعا کارشان ارزشمند بود و این مسئله نشان داد به معنای واقعی تیم هستیم. ضمن اینکه تشکری هم دارم از مجموعه باشگاه و مالک محترم تیم که شرایط را برای روندی که در پیش گرفته ایم فراهم نموده اند. از طرفداران خوب تیم مان هم تشکر می کنم که تا اینجای فصل به بهترین شکل حامی مان بوده اند. امیدوارم با ادامه همین روند بتوانیم دل آنها را شاد نموده و به اهداف مان برسیم.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 922

به "مطهری: مقابل ذوب آهن مجبور به تغییر شیوه بازی مان شدیم، 5 تیم مدعی قهرمانی هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مطهری: مقابل ذوب آهن مجبور به تغییر شیوه بازی مان شدیم، 5 تیم مدعی قهرمانی هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید