مسئولان به فکر تأمین مایحتاج مورد احتیاج آخر سال مردم باشند

به گزارش مجله هاستفا، مصطفی سالاری بعدازظهر پنجشنبه در جلسه کارگروه تنظیم بازار و کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات که در سالن شهید انصاری استانداری گیلان برگزار گردید با اشاره به وضعیت مطلوب بازار استان، اظهارکرد: اقدامات خوبی برای ایجاد تعادل در بازار گوشت قرمز استان از سوی دستگاه های ذیربط صورت گرفته است.

مسئولان به فکر تأمین مایحتاج مورد احتیاج آخر سال مردم باشند

سالاری با بیان اینکه در زمینه گشت های نظارتی نیز اقدامات خوبی نسبت به سایر استان ها در گیلان صورت گرفته است، اضافه کرد: ذخیره کالا به میزان معمول و لازم در انبارهای استان گیلان منع قانونی ندارد. در این مدت نیز دستگاه های نظارتی عملکرد مطلوبی داشته که از بروز جو روانی منفی جلوگیری شد.

وی در ادامه گفت: طی ماه های گذشته دو مورد ذخیره غیرمجاز مواد اولیه کارخانجات استان گیلان مشاهده و با حضور به موقع دستگاه های متولی به این پرونده ها رسیدگی شد.

استاندار گیلان تأکید کرد: با توجه به شرایطی که در بازار توزیع کالاها و اقلام اساسی مردم در سطح کشور به وجود آمده است وجود چنین فضاهایی در ایجاد تعادل در بازار تأثیرگذار بوده و به عرضه و تقاضا مناسب یاری می نماید.

وی با بیان اینکه در زمینه ذخیره برنج به عنوان یکی از کالاهای اساسی در بازار استان نیز مناسب است، بیان نمود: در ماه های گذشته میزان قابل توجهی از تولیدکنندگان و کشاورزان خریداری شده است و در این زمینه نگرانی نداریم.

سالاری همچنین با اشاره به کاهش پرونده های تعزیرات حکومتی در استان گیلان، ادامه داد: تعزیرات حکومتی باید علت کاهش تعداد پرونده های را به صورت شفاف بیان کند.

وی با تأکید بر لزوم تأمین و توزیع میوه و مرکبات شب عید مردم استان، گفت: باید از اکنون در زمینه ذخیره سازی مایحتاج مورد احتیاج مردم برای روزهای پایانی سال اقدام گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 16 فروردین 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 21

به "مسئولان به فکر تأمین مایحتاج مورد احتیاج آخر سال مردم باشند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسئولان به فکر تأمین مایحتاج مورد احتیاج آخر سال مردم باشند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید