فال روزانه 28، 11، 1398

به گزارش مجله هاستفا، فال روزانه 98/11/28

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

دوست عزیزی که امروز به جهان آمده اید، تولدتان مبارک. انسان با استعدادی هستید و توانایی های خاصی دارید، اما تا به امروز فرصتی برای عرض اندام پیدا نکرده اید. در سالی که با تولدتان آغاز می گردد بخت به شما رو خواهد نمود و در این سال توانایی های خود را به رخ دیگران بکشید و یک سر گردن بالاتر از بقیه قرار بگیرید. در ماه اسفند که از راه می رسد با مسئله ای روبرو خواهید شد و این مشکل حسابی شما را به دردسر می اندازد، اما توانایی های شما از این مشکل عظیم تر است و به رغم سختی هایی که تحمل خواهید کرد، این مشکل را از سر راه بر می دارید. در تیر ماه سال آینده شرایطی پیش می آید تا تصمیم مهمی را برای زندگی خود بگیرید. از هم اکنون خودتان را آماده کنید و تصمیمی بگیرید که آینده شما را از هر لحاظ تضمین کند. در مهر ماه سالی که از راه می رسد قلب شما تندتر از همواره خواهد زد و آتش عشق در وجودتان شعله ور می گردد. این فرصت را به فال نیک بگیرید و تا می توانید عاشقی کنید. در آبان سال آینده ایده بکری به ذهن شما خطور می نماید، این ایده را جدی بگیرید و با تمام توان به فکر اجرای آن باشید. دی ماه سال آینده زمانی است که زحمت های شما به بار خواهد نشست و در این ماه فرصتی برای استراحت و تفریح پیدا می کنید، این فرصت را مغتنم بدانید و با حضور درمیان جمع دوستان و آشنایان، دامنه رفاقت های تان را گسترش دهید. در سالی که با تولدتان آغاز شده است، لحظه ای از تلاش و تلاش دست برندارید و این سال را به گونه ای به سرانجام برسانید که دستاوردهای سال تولدتان به چراغ راهی برای دیگر سال های زندگی شما تبدیل گردد.

فال روزانه 28، 11، 1398

سفری در پیش دارید اما آماده سفر نیستید و به صلاح شما است تا جایی که امکان دارد از این سفر پرهیز کنید، در غیر این صورت به غیر از بیماری و خستگی از این سفر چیزی نصیب شما نخواهد شد. مطالبات معوقه زیادی دارید و این شرایط شما را به لحاظ اقتصادی به دردسر انداخته است، اجازه ندهید این شرایط شما را تحت فشار قرار دهد و امروز از یکی از دوستان و آشنایان درخواست پول کنید و جای خالی طلب های پرداخت نشده تان را پر نمایید. اهل کار و یاری در منزل نیستید و این شرایط، اعضای خانواده را از شما گله مند نموده است. امروز زمان خوبی است که این رویکرد را تغییر دهید و با همکاری در کارهای منزل، به اهل خانه ثابت کنید که همواره در کنارشان هستید. به لحاظ کاری روز بسیار خوبی را در پیش دارید و امروز زودتر از چیزی که حتی فکرش را بکنید کارهای تان به انتها می رسد. این شرایط را غنیمت بدانید و از فرصت فراغتی که دارید برای انجام کارهای موردعلاقه تان بهره ببرید. امروز همسر یا عشق زندگی تان میخواهد روز بسیار خاص و عاشقانه ای را برای شما تدارک ببیند، در نتیجه روزی عاشقانه و سرشار از محبت را تجربه خواهید کرد.

روحیه ای مهربان و انسان محبت آمیز دارید و از هر فرصتی برای محبت به دیگران بهره می گیرید، این روحیه امروز به یاری شما می آید و با محبت و خوش رویی گره ای که در کارتان افتاده را حل کنید. مدتی است که برای دریافت وام ثبت نام نموده اید اما قرعه به نام شما نیافتاده است، امروز بخت با شما یار است و در این قرعه کشی برنده خواهید شد. آن گونه که باید و شاید هوای عشق زندگی تان را ندارید و رفتار شما باعث شده تا فاصله ای میان شما و عشق زندگی تان ایجاد گردد. اجازه ندهید این فاصله از چیزی که هست، عمیق تر گردد و امروز برنامه ای خاص و عاشقانه تدارک ببینید و به عشق زندگی تان ثابت نمایید که همواره به فکرش هستید. امروز کار زیادی ندارید و کارها راحت تر از چیزی که حتی فکرش را بکنید به انتها می رسد. انسان سخت کوش و پرکوششی هستید و زحمت های زیادی برای آسایش و رفاه افراد خانواده می کشید، این روحیه باعث شده تا از خودتان غافل شوید و شبانه روز به فکر کار و کوشش باشید. قبل از اینکه چنین رویکردی شما را از پا در بیاورد، اهمیت بیشتری به سلامتی خود بدهید و به گونه ای کار کنید که در آینده از خودتان غافل نشوید.

به لحاظ اقتصادی روز خوبی را در پیش ندارید و از آنجایی که راهی خرید هستید، احتمال ولخرجی شما وجود دارد، در نتیجه تا می توانید مواظب خرج های امروز باشید و به گونه ای هزینه نکنید که به دردسر اقتصادی بیافتید. امروز زمان مناسبی است تا به کارهای موردعلاقه تان مشغول شوید و کمی به خودتان برسید. زبان تندی دارید و با نیش و کنایه، اطرافیان را آزار می دهید، این رویکرد امروز ممکن است کار دست تان بدهد و یکی از اطرافیان را با زبان تند خود بیازارید. در نتیجه بیشتر از همواره مواظب گفته های خود باشید و به گونه ای صحبت کنید که اطرافیان از زبان تند شما در امان باشند. در آینده نیز فکری به حال این شرایط بردارید و به جای نیش و کنایه، سخنی به غیر از محبت و دوستی به اطرافیان نگویید. امروز اتفاق بسیار خوشایندی در محل کار یا منزل برای شما رخ می دهد، این اتفاق را به فال نیک بگیرید و شرایط را برای موفقیت های بیشتر مهیا کنید. سفری در پیش دارید، در این سفر بیشتر از همواره مواظب باشید چرا که محتمل است ولخرجی کنید و به لحاظ اقتصادی به مخمصه بیافتید. همسر یا عشق زندگی تان امروز میخواهد تا شما را شگفت زده کند و کاری برای تان انجام می دهد تا بیشتر از همواره دل شما را به دست بیاورد.

به لحاظ اقتصادی شرایط خوبی ندارید و گرفتاری های اقتصادی لحظه ای دست از سر شما بر نمی دارد، برای حل این مشکل کاری از دست کسی بر نمی آید و این شما هستید که باید مدیریت بیشتری بر خرج های تان داشته باشید و با صرفه جویی و پس انداز از مسائل اقتصادی نجات پیدا کنید. امروز خبر بسیار فرخنده ای به دست شما می رسد، این خبر نه تنها برای شما نشاط و خوشی را به دنبال دارد، بلکه زمینه خوشحالی دیگر اعضای خانواده را فراهم می نماید. در نتیجه این خبر خوش را غنیمت بدانید و روزی سرشار از خوشی و شادی را در کنار اعضای خانواده تجربه نمایید. قصد آغاز مشارکت با فردی را دارید و برنامه های زیادی برای این مشارکت ریخته اید، اما این مشارکت به سود شما نخواهد بود و بهتر است قبل از آغاز چنین مشارکتی، یک بار دیگر تمام جوانب کار را آنالیز نمایید و در صورت امکان از این مشارکت دوری نمایید. مدتی است که وقتی را در کنار دوستان و رفقای قدیمی سپری ننموده اید، امروز زمان مناسبی دست می دهد تا سری به رفقای قدیمی بزنید و خاطره های خوش گذشته را زنده کنید. توجه لازم را به همسر یا عشق زندگی تان ندارید و این رویکرد ایشان را حساس و زودرنج نموده است، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و فرصتی را برای محبت و عشق ورزی کنار بگذارید و به عشق زندگی تان ثابت نمایید که همواره به فکرش هستید.

انسان رویاپرداز و خیال بافی هستید و به جای اینکه آستین بالا بزنید و تن به کار بدهید، در عالم رؤیا و خیال به سر می برید. مطمئن باشید با این شرایط راه به جایی نخواهید برد و از امروز تصمیم بگیرید که خیال پردازی را کنار بگذارید و با نگاهی عمل گرا و اجرایی زندگی را در پیش بگیرید. عادت های ناپسند زیادی دارید و پول خود را خرج این عادت ها می کنید، چنین رویکردی نه تنها به لحاظ اقتصادی شما را در شرایط نامطلوبی قرار می دهد، بلکه به لحاظ سلامتی نیز به صلاح شما نیست و از امروز تصمیم بگیرید که عادت های ناپسند را کنار بگذارید و سبک زندگی سالمی را در پیش بگیرید. صندلی مطلوب و پسندیده ای در میان دوستان و آشنایان ندارید و اطرافیان توجه لازم را به شما ندارند، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و از امروز زندگی را جدی بگیرید و صندلیی شایسته و در شأن خودتان پیدا نمایید. همسر یا عشق زندگی تان مدتی است که به شما وعده انجام کاری را داده است اما تا به امروز این وعده را عملی ننموده و از این رفتار دلخور شده اید، جایی برای دلخوری وجود ندارد و به جای اینکه به عشق زندگی تان بیش ازحد سخت بگیرید، بزرگواری به خرج دهید و به ایشان ثابت نمایید که این رفتار را نادیده گرفته اید. یکی از اعضای خانواده امروز از شما درخواست یاری دارد، اما سرتان به اندازه ای شلوغ خواهد شد که فرصتی برای یاری به ایشان پیدا نمی کنید. بابت این رفتار از این فرد عذرخواهی نمایید و به ایشان قول بدهید که در اولین فرصت هرکاری که از دست تان بر بیاد را برای وی انجام خواهید داد.

هوش سرشاری دارید و اطرافیان همواره برای حل مسائل روی راهکارهای هوشمندانه شما حساب باز می نمایند. امروز این روحیه به یاری شما می آید و مسئله ای که با آن روبرو می شوید را با هوش و درایت پشت سر خواهید گذاشت. دوستان زیادی دارید و رفقای قدیمی همواره برای یاری به شما حاضر و آماده بوده اند، امروز بیشتر از همواره قدر این دوستان را بدانید، چرا که اگر حواس تان به حرف هایی که می زنید نباشد، ممکن است حرف ناشایستی از دهان شما خارج گردد و زمینه رنجش خاطر دوستان قدیمی را فراهم کند. قرارداد مهمی را باید امضا کنید، اما روز خوبی را برای معامله و عقد قرارداد انتخاب ننموده اید و اگر حواس تان را حسابی جمع نکنید، احتمال ضرر شما از این قرارداد وجود دارد. به لحاظ کاری روز شلوغی را در پیش ندارید، اما فرصتی هم برای استراحت پیدا نخواهید کرد، چرا که مجبور به انجام کارهای متفرقه خواهید شد. همسر یا عشق زندگی تان امروز با رفتار و گفتارش ثابت خواهد نمود که بیشتر از همواره شما را دوست دارد.

رفتار پسندیده ای با همسر یا عشق زندگی تان ندارید و این رویکرد زمینه ناراحتی ایشان را فراهم نموده است، قبل از اینکه رفتار ناپسند شما فاصله ای عمیق به دنبال داشته باشد، رویکردی توأم با احترام را با همسر یا عشق زندگی تان در پیش بگیرید و همواره احترام ایشان را نگه دارید. کارهای مهم زندگی را بدون فکر و مشورت انجام می دهید و این شرایط باعث شده تا دستاورد چندانی در زندگی نداشته باشید و از هم قطاران تان عقب بیافتید. اجازه ندهید این رویکرد ادامه پیدا کند و از امروز به بعد قبل از اتخاذ تصمیم های مهم، با افراد با تجربه و کاربلد مشورت کنید و با فکر و تدبیر بهترین تصمیم را اتخاذ نمایید. روز خوبی را به لحاظ اقتصادی در پیش دارید و امروز پولی به دست تان می رسد، اما از آنجایی که نگرانی های روحی و ذهنی زیادی دارید، برای رسیدن به آرامشِ، قسمتی از این پول را به کارهای خیر و انسان محبت آمیز اختصاص دهید. موقعیتی برای پیشرفت و موفقیت در پیش روی شما قرار گرفته است و به این موقعیت حسابی امیدوار شده اید، اما به خاطر داشته باشید که راه رسیدن به موفقیت از میان کار و کوشش می گذرد و با امید و پشتکار، بهترین بهره را از این موقعیت ببرید. امروز ایده بکری برای انجام کاری به ذهن شما خطور می نماید، این ایده را دست کم نگیرید و با تمام توان به فکر اجرای آن باشید.

روز خوبی را برای سرمایه گذاری آغاز نموده اید و اندوخته خود را در بازار مسکن و مستغلات سرمایه گذاری نمایید و مطمئن باشید که از این سرمایه گذاری سود چشمگیری روانه حساب های بانکی شما خواهد شد. انسان بی ملاحظه ای هستید و دقت لازم را در انجام کارها ندارید، چنین شرایطی شما را به فردی غیرقابل اعتماد تبدیل نموده و کسی روی شما حساب باز نمی نماید. ادامه این شرایط اصلاً به نفع شما نیست و امروز تصمیم بگیرید که وسواس بیشتری برای انجام کارها به خرج دهید و به گونه ای کار کنید که مو لای درز کارهای شما نرود. آتش عشقی به جان شما افتاده و خواب و خوراک ندارید، اما محبوب شما از این عشق بی خبر است و سوزوگداز شما را نمی بیند. امروز زمان خوبی است که پرده از راز این عشق بردارید و مطمئن باشید که محبوب تان دست رد به سینه شما نخواهد زد. اهمیتی به خودتان نمی دهید و به اندازه ای در کار غرق شده اید که فرصتی برای تفریح و گردش پیدا نمی کنید، قبل از اینکه این رویکرد شما را از پا بیاندازد، امروز فکری به حال خودتان بردارید و با انجام کارهای موردعلاقه تان، خستگی کارهای روزانه را فراموش کنید.

روزی سرشار از انرژی و نشاط را آغاز نموده اید، این انرژی را به فال نیک بگیرید و کارهای عقب افتاده را انجام دهید و کارهای امروز را به فردا موکول نکنید. امروز در محل کار یا منزل میان شما و همکاران یا اعضای خانواده مشاجره ای رخ می دهد، نفت به آتش این مشاجره ندهید و به هرقیمتی که شده اجازه ندهید این مشاجره زمینه دلخوری شما و همکاران یا اعضای منزل را فراهم کند. امروز فرصتی برای شرکت در کارهای انسان محبت آمیز دست می دهد، این فرصت را مغتنم بدانید و با انجام کارهای خیر، به لحاظ فکری به آرامش برسید. همسر یا عشق زندگی تان به وفاداری شما شک نموده و دائم شما را زیر نظر گرفته است، اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و در اولین فرصت با ایشان صحبت کنید و دلیل شک های بی مورد وی را جویا شوید.

انسان خلاقی هستید و ایده های نوآورانه زیادی دارید، اما در کار خلاقیت به خرج نمی دهید و در کارهای شما خبری از نوآوری نیست. ادامه این شرایط اصلاً به نفع شما نیست و از امروز به خودتان قول بدهید که از خلاقیت و نوآوری خود در کارها یاری بگیرید و رویکردی نوآورانه در زندگی داشته باشید. به لحاظ اقتصادی روز خوبی را آغاز ننموده اید و گرفتاری های اقتصادی امان شما را بریده است، در چنین شرایطی از بزرگان فامیل یاری بگیرید و مطمئن باشید که روی شما را زمین نخواهند انداخت. مدتی است که از اعضای خانواده بی خبر هستید و آن گونه که باید و شاید به آنها رسیدگی نمی کنید. امروز زمان مناسبی است که دیداری با اعضای فامیل تازه کنید و به آنها یادآور شوید که همواره به فکرشان هستید. امروز از صبح که از خواب بلند شده اید، جهان را به رنگ عشق و محبت می بینید و احساس می کنید که از همواره عاشق تر هستید. این احساس را پیش خودتان نگه ندارید و همسر یا عشق زندگی تان را در این احساس عاشقانه شریک کنید. مسئله ای در سر راه شما قرار گرفته است و برای حل این مشکل راهی به ذهن تان نمی رسد، اما مطمئن باشید که به تمام جوانب این مشکل فکر ننموده اید و چیزی را از قلم انداخته اید، در نتیجه یک بار دیگر به حل این مشکل فکر کنید و خاطر جمع باشید که این بار فکر بکری برای حل آن به ذهن شما خطور خواهد نمود.

شش دانگ حواس تان را به حساب و کتاب های تان جمع نموده اید و به گونه ای زندگی می کنید که به لحاظ اقتصادی مسئله ای برای تان ایجاد نگردد، اما به رغم این کوشش ها، امروز دچار مشکل اقتصادی شده اید. خوشبختانه جایی برای نگرانی وجود ندارد چرا که از جایی که حتی فکرش را هم نمی کردید، پولی به دست شما می رسد و این مشکل رفع خواهد شد. انسان بداخلاق و عصبی هستید و از هر بهانه ای برای را ه انداختن دعوا و مرافه بهره می گیرید، این رویکرد شما را به فرد بدخلقی تبدیل نموده و کسی تمایل به نشست و برخاست با شما ندارد. اجازه ندهید این شرایط ادامه پیدا کند و در اولین فرصت تصمیم بگیرید که به جای بدخلقی و ناراحتی، با رویی گشاده با اطرافیان صحبت کنید و نگذارید کسی از رفتار شما دلخور گردد. به لحاظ کاری و حرفه ای دستاوردهای زیادی ندارید و این شرایط شما را افسرده و ناامید نموده است، در چنین شرایطی به جای ناامیدی، فکری به حال پیشرفت و موفقیت خود بردارید و با شرکت در دوره های آموزشی و افزایش مهارت های خود، درهای بیشتری از موفقیت را باز کنید. انسان خوش صحبت و مردم داری هستید، این روحیه را به فال نیک بگیرد و دامنه دوستان تان را گسترش دهید.

انسان بدبینی هستید و همواره قسمت خالی لیوان را می بینید. این رویکرد شما را به فرد منفی بافی تبدیل نموده و کسی تمایل به معاشرت با شما را ندارد. امروز زمان مناسبی است که فکری به حال این شرایط بردارید و رویکردی خوش بینانه به زندگی داشته باشید و همواره نیمه پر لیوان را ببینید. امروز برای تعمیر یکی از لوازم منزل هزینه ای را متقبل خواهید شد، اما غم به دل خود راه ندهید چرا که پولی به دست تان می رسد و جای خالی این هزینه پر می گردد. بی قید و شرط عاشق همسر یا عشق زندگی تان هستید و از هر فرصتی برای ابراز محبت به ایشان استفاده می کنید. مطمئن باشید که عشق زندگی تان این شرایط را پیش خودش نمی گذارد و ایشان نیز به دنبال راهی است که عشق بی انتهاش را نثار تان کند. به لحاظ کاری از شغلی که به آن مشغول هستید رضایت کامل ندارید و مدتی است که به دنبال کار تازه ای می شد، امروز بخت با شما یار است چرا که فرصتی برای شغلی مناسب پیدا می کنید و این شغل جدید، موفقیت های بیشتری را برای شما به دنبال دارد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: برترین ها
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 4361

به "فال روزانه 28، 11، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 28، 11، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید