شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری کرمانشاه برای مقابله با کرونا محصولاتی تولید کردند

به گزارش مجله هاستفا، 5 شرکت دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری استان کرمانشاه به منظور مقابله با ویروس کرونا اقدام به تولید محصولاتی در بخش های مختلف کردند.

شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری کرمانشاه برای مقابله با کرونا محصولاتی تولید کردند

به گزارش خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، از ابتدای شیوع کرونا در کشور تا به الان، 5 شرکت دانش بنیان و فناور پارک علم و فناوری استان کرمانشاه در زمینه پیشگیری و مقابله با این ویروس فعالیت داشتند.

در قالب این شرکت های دانش بنیان و فناور، برای بسیاری از دانشجویان و فناوران استان کرمانشاه اشتغالزایی شده است.

در قالب این طرح، شرکت پارس نانو ریس این پارک اقدام به تولید دستگاه الکتروریسی فعال در حوزه کرونا کرده و از این محل برای 10 نفر اشتغالزایی کرده است.

بیشتر بخوانید:

  • روزانه 400 لباس ایزوله در پارک علم و فناوری همدان تولید می شود

شرکت ساینا سلامت پارک علم و فناوری استان کرمانشاه نیز اقدام به تولید شوینده های جدید فعال در حوزه کرونا کرده است و از این طریق برای 14 نفر اشتغالزایی کرده است.

همچنین، شرکت ابزار سازان درمانگر پارک علم و فناوری استان کرمانشاه در زمینه تولید تجهیزات پزشکی برای مبارزه با کرونا فعالیت دارند و از این محل برای 350 نفر از دانشجویان و جوانان کرمانشاهی اشتغالزایی داشته است.

استودیو بازی و انیمیشن گلاتک نیز در زمینه تولید انیمیشن های آموزشی در حوزه مبارزه با کرونا فعالیت داشته و 20 نفر اشتغالزایی داشته است.

علاوه بر آن، استودیو مجازی آموزشی مدرسه هوشمند پارک علم و فناوری استان کرمانشاه در زمینه تولید محتوای آموزشی در فضای مجازی فعالیت دارند و توانسته برای 15 نفر اشتغالزایی کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 3885

به "شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری کرمانشاه برای مقابله با کرونا محصولاتی تولید کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت های دانش بنیان پارک علم و فناوری کرمانشاه برای مقابله با کرونا محصولاتی تولید کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید