خبرنگاران برگزاری آزمون تصدی سِمت قضا با حضور 22 هزار داوطلب

به گزارش مجله هاستفا، تهران- خبرنگاران- آزمون تصدی سِمت قضا با رقابت بیش از 22 هزار داوطلب دانشگاهی و حوزوی به صورت همزمان در 22 استان شروع شد.

خبرنگاران برگزاری آزمون تصدی سِمت قضا با حضور 22 هزار داوطلب

به گزارش خبرنگار دانشگاه و آموزش خبرنگاران، این آزمون هم مانند سایر کنکورهای برگزار شده سازمان سنجش با رعایت پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا صبح امروز - آدینه - برگزار می گردد.

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون تصدی سِمت قضاوت از روز سه شنبه 28 مهرماه در درگاه سازمان سنجش آموزش کشور شروع شد. همه متقاضیان این آزمون با مراجعه به سامانه خوداظهاری بیماری کرونا فرم خوداظهاری آن را تکمیل کردند.

متقاضیانی هم که با استناد به مدارک پزشکی مبتلای قطعی به ویروس کرونا بودند، نسبت به ارائه گواهی یا تاییدیه بیمارستان به باجه های برطرف نقص مراجعه کردند.

داوطلبان دانشگاهی پذیرفته شده در آزمون تستی روز آدینه 21 آذرماه در آزمون تشریحی شرکت می نمایند و از داوطلبان حوزوی پذیرفته شده برای شرکت در مصاحبه علمی دعوت به عمل می آید.

طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور با توجه به نیازمندی دادگستری های سراسر کشور، پذیرش زنان در این نوبت جذب عمومی با محدودیت هایی روبرو است. بر این اساس، دادگستری های استان های تهران، مازندران، خراسان رضوی، اصفهان، یزد، قم، فارس و چهارمحال و بختیاری فاقد ظرفیت پذیرش برای بانوان و دادگستری های مراکز استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، بوشهر، خراسان شمالی، سمنان، قزوین، کرمان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان، هرمزگان و همدان مشمول این محدودیت هستند.

سایر شهرستان های این استان ها و استان هایی که نام آنها ذکر نشده، منعی برای پذیرش زنان ندارند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: ایرنا
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 5584

به "خبرنگاران برگزاری آزمون تصدی سِمت قضا با حضور 22 هزار داوطلب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران برگزاری آزمون تصدی سِمت قضا با حضور 22 هزار داوطلب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید