سامانه بارشی 13 فروردین وارد کشور می گردد خبرنگاران

به گزارش مجله هاستفا، سازمان هواشناسی از بارش های پراکنده طی امروز در 4 استان اطلاع داد و اعلام نمود: سامانه بارشی جدید روز آدینه 13 فروردین وارد کشور می گردد.

سامانه بارشی 13 فروردین وارد کشور می گردد خبرنگاران

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، بر اساس تحلیل نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در بعضی مناطق شمال آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و شمال خراسان رضوی بارش های پراکنده پیش بینی شده و در سایر مناطق کشور جو آرام و پایداری حاکم خواهد بود.

سه شنبه برای بعضی مناطق شمال آذربایجان شرقی، اردبیل و دامنه های زاگرس مرکزی بارش های پراکنده پیش بینی می گردد و در سایر مناطق کشور جو آرام است. چهارشنبه در بعضی مناطق غرب، بعضی مناطق سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه های البرز مرکزی و غربی و پنجشنبه در بعضی مناطق غرب، ارتفاعات و دامنه های البرز مرکزی، ارتفاعات و دامنه های زاگرس مرکزی بارش روی می دهد.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز آدینه با ورود سامانه بارشی به کشور در شمال غرب، غرب و دامنه های زاگرس مرکزی، بعضی مناطق سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز مرکزی، بارش باران و وزش باد پیش بینی شده است. پیش تر سازمان هواشناسی زمان ورود سامانه بارشی را روز چهارشنبه اعلام نموده بود.

همچنین طی امروز و فردا برای بخش هایی از شرق و جنوب شرق کشور کاهش محسوس 5 تا 15 درجه ای دما روی می دهد. از امروز تا اواخر وقت فردا سه شنبه 10 فروردین خلیج فارس مواج، طوفانی و تنگه هرمز مواج است. امروز برای بعضی مناطق شرق و جنوب شرق وزش باد شدید روی می دهد و در بعضی از این مناطق به ویژه منطقه زابل و شرق کرمان سبب خیزش گردوخاک می گردد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 7136

به "سامانه بارشی 13 فروردین وارد کشور می گردد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامانه بارشی 13 فروردین وارد کشور می گردد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید