روحانی: کِشتی کاراته ایران بدون من نیز به موفقیت های خود ادامه خواهد داد، ارتباطم با تیم ملی قطع نخواهد شد

به گزارش مجله هاستفا، سرمربی ایرانی تیم ملی کاراته روسیه گفت: کاراته ایران در سالیان اخیر جزو قدرت های برتر دنیا خواهد بود و این کِشتی بدون من نیز پیروز خواهد بود.

روحانی: کِشتی کاراته ایران بدون من نیز به موفقیت های خود ادامه خواهد داد، ارتباطم با تیم ملی قطع نخواهد شد

حسین روحانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، در خصوص قبول پیشنهاد سرمربیگری تیم ملی کاراته روسیه گفت: یک هفته قبل از مسابقات لیگ برتر کاراته وان روسیه، این کشور از من درخواست رزومه کرد که برای آنها ارسال کردم. در روسیه نیز جلسه یک ساعته ای را با رئیس فدراسیون این کشور برگزار کردم و به توافق رسیدم. بامداد جمعه نیز به روسیه آمدم و در شروع کار نظاره گر مسابقات قهرمانی کشور روسیه هستم.

وی در خصوص شانس روسیه برای کسب سهمیه از طریق رنکینگ گفت: در این چند وقت رنکینگ کاراته کاهای روسیه را بررسی کردم. شرایط این کشور در بانوان خیلی بهتر از آقایان است و کسب سهمیه از طریق رنکینگ برای آنها خیلی سخت است. تمام هم و غم و امید ما کسب سهمیه از طریق آخرین مرحله گزینشی المپیک در فرانسه است. برای این مهم نیز باید برنامه ریزی خوبی داشته باشیم تا پیروز به کسب سهمیه المپیک شویم. روسیه در سال های گذشته همواره جز مدال آوران مسابقات جهانی بود و کاراته کاهای خوبی داشت.

سرمربی تیم ملی کاراته روسیه شرح داد: در حال حاضر برای فدراسیون کاراته روسیه کسب سهمیه المپیک خیلی مهم است و من نیز تمام تلاش خواهم کرد به این مهم دست پیدا کنیم. پتانسیل فعلی این تیم نیز خوب است، اما متاسفانه در سال های اخیر کاراته روسیه از لحاظ نتیجه گیری سیر نزولی را طی کرده است و باید تلاش کنیم شرایط خوب گذشته را مجددا تکرار کنیم. از مردم عزیز ایران نیز خواهش می کنم من را دعا کنند تا به عنوان کننده کشورمان عملکرد خوبی در روسیه داشته باشم.

روحانی در پاسخ به این سوال که جدایی او به تیم ملی لطمه ای وارد نخواهد کرد، گفت: تیم ملی کاراته ایران در سالیان اخیر جزو قدرت های درجه یک جهان است و خدا را شکر می کنم من نیز در این پیروزیت های این تیم حضور داشتم. در حال حاضر نیز قطعا کِشتی تیم ملی کاراته ایران بدون حسین روحانی به پیروزیت های خود ادامه می دهد. پتانسیل های خوبی در ایران حضور دارند که می تواند از لحاظ فنی به تیم اضافه شوند تا این کشتی در آوردگاه المپیک پیروز باشد.

وی در خصوص اینکه هروی در جریان مذاکرات او با روسیه بود، گفت: بعد از مذاکره اولیه با روس ها، هروی در جریان احتمال جدایی ام قرار گرفت. قطعا در حال حاضر نیز ارتباط من با ایران قطع نخواهد شد و با برنامه ریزی که خواهیم داشت تلاش خواهم کرد با برگزاری اردوهای مشترک از پتانسیل کاراته ایران استفاده کنم.

مربی اسبق تیم ملی کاراته در خصوص استفاده از دستیاران ایران در کادرفنی روسیه تاکید کرد: فعلا شرایط برای استفاده از دستیار ایرانی مهیا نیست و تا زمانی که در این کشور جا بیفتم از دستیار روس که از همدوره های خودم و قهرمانان اسبق جهان است، استفاده خواهم کرد.

نماشو: شبکه تبلیغاتی نماشو | آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، ثبت آگهی رایگان، آگهی رایگان اینترنتی، رپورتاژ رایگان

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 1423

به "روحانی: کِشتی کاراته ایران بدون من نیز به موفقیت های خود ادامه خواهد داد، ارتباطم با تیم ملی قطع نخواهد شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی: کِشتی کاراته ایران بدون من نیز به موفقیت های خود ادامه خواهد داد، ارتباطم با تیم ملی قطع نخواهد شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید