داستان اختلاف بیرانوند با باشگاه پرسپولیس چیست؟

به گزارش مجله هاستفا، پس از این که باشگاه آنتورپ بلژیک پیشنهادی برای جذب علیرضا بیرانوند و باشگاه پرسپولیس ارائه کرد و حاضر شد مبلغ 700 هزار دلار رضایتنامه او را بپردازد. دروازه بان ملی پوش از باشگاه خواست که در قبال پول رضایتنامه تخفیفی قائل شود تا او هم بتواند دستمزد بهتری از باشگاه بلژیکی دریافت کند.

داستان اختلاف بیرانوند با باشگاه پرسپولیس چیست؟

در آن مقطع زمانی مذاکرات بیرانوند و محمدحسن انصاری فرد به عنوان مدیرعامل وقت باشگاه ادامه پیدا کرد تا این که در نهایت انصاری فرد موافقت کرد به جای دادن تخفیف روی 700 هزار دلار متممی به قرارداد علیرضا بیرانوند اضافه کند طبق آن یک میلیارد و 500 میلیون تومان به پایه قرارداد دروازه بان سرخ ها اضافه شود.

پس از این موضوع قرارداد رسمی با سربرگ باشگاه تنظیم می شود و به امضای طرفین از جمله انصاری فرد می رسد.

حالا که قرار است بیرانوند باشگاه پرسپولیس را ترک کند موضوع مطالبات او مورد بررسی باشگاه قرار گرفته است. از این رو مهدی رسول پناه به عنوان سرپرست باشگاه صراحتا به بیرانوند اعلام کرده که متمم امضاء شده از سوی انصاری فرد (مدیرعامل قبلی باشگاه) را قبول ندارد و به همین خاطر پایه مبغ قرارداد بیرانوند همان چیزی است که قبلا به امضاء رسیده بود، اما اصرار دارد این متمم باید در قراردادش لحاظ شود و مبلغ آن به او داده شود.

به نظر می رسد مشکل دیگری میان طرفین وجود دارد که برای حل آن باید مذاکرات بیشتری انجام شود.

طبق اخبار رسیده رسول پناه به بیرانوند اعلام کرده متمم امضاء شده انصاری فرد برای وزیر ورزش و جوانان بفرستند تا پس از موافقت او به عنوان رییس مجمع، این متمم در قرارداد لحاظ شود.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: فرارو
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 4286

به "داستان اختلاف بیرانوند با باشگاه پرسپولیس چیست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "داستان اختلاف بیرانوند با باشگاه پرسپولیس چیست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید