حلالی: پرسپولیس باید ایجاد موقعیت کند، داربی بازی خوبی از آب درنمی آید

به گزارش مجله هاستفا، پیشکسوت پرسپولیس می گوید عملکرد فنی سرخ پوشان پایتخت در سه هفته اول رقابت های لیگ برتر خوب نبوده است.

حلالی: پرسپولیس باید ایجاد موقعیت کند، داربی بازی خوبی از آب درنمی آید

اسماعیل حلالی، پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در گفت وگو با مجله هاستفا، درباره پیروزی سرخ پوشان پایتخت مقابل صنعت نفت آبادان در هفته سوم رقابت های لیگ برتر گفت: بازی خیلی خوبی از پرسپولیس شاهد نبودیم. از نظر من به لحاظ فنی پرسپولیس با دو هفته قبلش تفاوت آنچنانی نداشت. باید هماهنگی و روند رو به رشد پرسپولیس بیشتر شود. نگاه من مثل یک هوادار دو آتشه نیست که بگویم الان در این بازی توانستیم ببریم و امتیاز بگیریم، نگاه من این است که ببینم تیم چقدر رشد داشته و چقدر پیشرفت کرده است.

وی ادامه داد: به نظر من کالدرون باید بازی های رسمی بیشتری با پرسپولیس تجربه کند تا شرایط و هماهنگی بهتری از تیم به دست آید. به نظر من در این مدت، آسیب دیدگی کمال کامیابی در روند بازی ها تاثیرگذار بوده اما توقع من این است که پرسپولیس قوی تر بازی کند.

این پیشکسوت فوتبال ایران درباره جونیور براندائو اظهار کرد: این بازیکن نیاز به زمان دارد. او در روند بازی سردرگم بود و وظیفه ای که در زمین بازی به او دادند به طور کامل انجام نشد. این مساله تا حدودی طبیعی است و باید به او فضای بیشتری داده شود تا او بتواند بهترین کیفیت خود را ارائه دهد. به نظر من اگر بشار رسن هم که در این مدت مصدوم بوده آماده شود شرایط روز به روز بهتر خواهد شد.

وی درباره حریف پرسپولیس یعنی صنعت نفت آبادان خاطر نشان کرد: به نظر من صنعت نفت آبادان در این بازی بسیار حرفه ای تر بازی کرد در حالی که صنعت نفت برای ما حریف قدری نبود. اگر ما با سپاهان مبارزه داشتیم می گفتم که همین سه امتیاز و برد برای ما کافی بود اما بازی مقابل صنعت نفت فرق می کند. این بازی می توانست برای ما انگیزه زیادی را حاصل کند تا با روحیه خیلی بهتری به مسابقه داربی بپردازیم اما این اتفاق نیفتاد. امیدوارم شرایطی فراهم شود که پرسپولیس بتواند مثل گذشته با قوت همیشگی فوتبال بازی کند.

اسماعیل حلالی با انتقاد از ضعف خط حمله پرسپولیس گفت: ما باید برای گل زدن ایجاد موقعیت کنیم و کارهایی را انجام دهیم تا موقعیت در روند بازی ایجاد شود. همچنین در بحث گلزنی این مساله صدق می کند، یعنی ما باید هم پاس گل دهنده و بازی ساز خوب داشته باشیم و هم گلزن خوب و تمام کننده ای داشته باشیم که بتوانیم در هر بازی به گل برسیم. من در این بازی خیلی کم دیدم که پرسپولیس بتواند موقعیت های خیلی خوبی برای خودش فراهم کند و باید این مساله هرچه زودتر رفع شود.

وی درباره داربی پایتخت هم اظهار کرد: شهرآورد تهران ربطی به جایگاه دو تیم در جدول ندارد. میزان آمادگی بازیکنان است که نتیجه داربی را مشخص می کند. بازیکنان هر تیمی که آرامش بیشتری داشته باشند، می توانند داربی پیروزی را پشت سر بگذارند. کسانی که استرس دارند قطعا نمی توانند در داربی پیروز باشند.

این پیشکسوت فوتبال پرسپولیس ادامه داد: در حال حاضر شرایط دو تیم مثل یکدیگر است. شاید امتیاز پرسپولیس از استقلال بیشتر باشد اما به لحاظ فنی دو تیم در یک شرایط یکسان قرار دارند. به نظر من شاید داربی بازی خوبی از آب درنیاید و دو تیم به علت اینکه در اول راه هستند محتاط بازی کنند. آرزو می کنم پرسپولیس در این داربی پیروز و سربلند از زمین مسابقه بیرون بیاید.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 25 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 299

به "حلالی: پرسپولیس باید ایجاد موقعیت کند، داربی بازی خوبی از آب درنمی آید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حلالی: پرسپولیس باید ایجاد موقعیت کند، داربی بازی خوبی از آب درنمی آید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید