تقابل مدعیان و مبارزه برای قهرمانی نیم فصل، روز سخت صدرنشین

به گزارش مجله هاستفا، به گزارش خبرنگاران، در ادامه این رقابتها که تخت عنوان جام خلیج فارس، یادواره شهدای تکواندو مدافع حرم با حضور 8 تیم به صورت دوره ای برگزار می گردد در هفته ششم و در مهمترین دیدار دانشگاه آزاد مقابل لوازم خانگی کن قرار می گیرد. این دیدار نبرد مربیان کرجی است.

تقابل مدعیان و مبارزه برای قهرمانی نیم فصل، روز سخت صدرنشین

از یک سو سید نعمت خلیفه با دانشگاه آزاد برای تداوم صدرنشینی به میدان می آید و از سوی دیگر وحید عبداللهی سرمربی تیم نوجوانان که ویزا سفر به کانادا را دریافت نکرد زمان کافی را داشته تا حداقل کن را برای دیدار حساس با دانشگاه آماده کند. هر چند حضور پرتعداد تکواندوکاران این تیم در اردوی نوجوانان کار را برای این دیدار سخت نموده است.

در دیگر بازیهای این هفته شهرداری ورامین به مصاف مجتمع فرهنگی ورزشی جوانه می رود. پاس قوامین به دیدار هیات تکواندو مازندران می رود و یاسین پیشرو البرز با هیات تکواندوی شمال شرق پیکار می نماید.

اما مهمترین در دیدار هفته هفتم شهرداری ورامین مقابل پاس قوامین صف آرایی می نماید. شاگردان پیغام خانلرخانی که بعد از باخت هفته نخست، از صدر جدول فاصله گرفته بودند، با پیروزیهای متوالی خود را به مکان دوم جدول رسانده و با توجه به تعیین شدن نتیجه دیدار دانشگاه و کن، می توانند با کسب پیروزی نیم نگاهی هم به صدر جدول داشته باشند.

در این هفته جوانه به دیدار دانشگاه آزاد می رود، هیات تکواندو مازندران با هیات تکواندو شمال شرق پیکار می نماید و لوازم خانگی کن و یاسین پیشرو البرز مقابل هم صف آرایی می نمایند. ضمن اینکه دیدار معوقه کن و شهرداری ورامین از هفته چهارم، فردا برگزار خواهد شد تا با معرفی قهرمان نیم فصل اول، ترکیب تیم های مدعی برای دور برگشت تعیین گردد.

تا انتها هفته پنجم این رقابت ها، تیم دانشگاه آزاد با 15 امتیاز صدرنشین است. شهرداری ورامین با 9 امتیاز در مکان دوم ایستاده و لوازم خانگی کن نیز با کسب 7 امتیاز سوم است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 6 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 744

به "تقابل مدعیان و مبارزه برای قهرمانی نیم فصل، روز سخت صدرنشین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقابل مدعیان و مبارزه برای قهرمانی نیم فصل، روز سخت صدرنشین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید