تغییر مسیر فرشاد احمدزاده: از تهران به تبریز

به گزارش مجله هاستفا، احمدزاده قبل از حضور دوباره در پرسپولیس، در تراکتورسازی تبریز بازی می کرد و یکی از نفرات کلیدی این تیم بود. بنابراین احتمالا در بازگشت به لیگ ایران راهی این تیم تبریزی گردد و پیراهن تراکتور را بپوشد.

تغییر مسیر فرشاد احمدزاده: از تهران به تبریز

به گزارش خبرنگاران ،اسلاسک وروسلاو از 16 بازی، 4 برد، 5 تساوی و 7 شکست به دست آورده و با 17 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار گرفته. این تیم برای تقویت به بازیکنانی جدید احتیاج دارد و همین باعث می گردد تا نام برخی از بازیکنان فعلی این تیم در فهرست فروش قرار بگیرد. یکی از این بازیکنان احمدزاده است که از لیگ ایران پیشنهادهایی دارد. احمدزاده که فعلا در تیم دوم اسلاسک مشغول فعالیت است، از پرسپولیس پیشنهادی دریافت ننموده، چرا که او در لیست برانکو جایی ندارد. تراکتورسازی ظاهرا روی احمدزاده نظر مثبت دارد و بعید نیست طرفین در نهایت به توافق برسند. به خصوص که مالک این باشگاه هم مدعی شده در نیم فصل چند ستاره می خریم تا تراکتورسازی را تقویت کنیم.

ابتدای فصل اوضاع برای فرشاد احمد زاده در اسلاسک وروسلاو بر وفق مراد بود اما هر چه گذشت، وضعیت این هافبک ایرانی بد و بغرنج تر از قبل شد. احمدزاده که بعد از جدایی از پرسپولیس پا به لیگ لهستان گذاشته بود، در همان ابتدا و در روز تساوی 3 بر 3 اسلاسک مقابل زاگلیبی سوسنوویچ گل زد تا مورد توجه سرمربی اش قرار بگیرد. تعریف و تمجیدها از احمدزاده شروع شد اما کمتر کسی فکر می کرد در سرانجام هفته شانزدهم، نام او در فهرست سیاه سرمربی اسلاسک قرار بگیرد.

فرشاد احمدزاده کم کم از ترکیب ثابت دور شد و روی نیمکت ذخیره ها نشست. او تا امروز 12 بازی برای اسلاسک انجام داده که فقط 5 تا از آن ها از ابتدا بوده و در باقی بازی ها احمدزاده از روی نیمکت به زمین رفته و برای اسلاسک بازی نموده. آمار احمدزاده هم این موضوع را اثبات می نماید. او روی هم 12 بار برای اسلاسک بازی نموده و 721 دقیقه در زمین حاضر شده است. حاصل کوشش فرشاد هم تنها یک گل بوده و یک پاس گل؛ همان گلی که در نخستین بازی به ثمر رساند.

آمار احمدزاده در 4 بازی اخیر نشان می دهد او از تفکرات تادیوز پاولوفسکی 65 ساله کاملا خارج شده و دیگر جایی در ترکیب اسلاسک ندارد. هافبک سابق پرسپولیس در هفته سیزدهم فقط روی نیمکت نشست و فرصت بازی به دست نیاورد. او هفته چهاردهم 24 دقیقه بازی کرد و هفته های پانزدهم و شانزدهم نیز دوباره روی نیمکت نشست و هرگز مورد توجه پاولوفسکی قرار نگرفت.

احمدزاده روی هم و در 4 بازی اخیر تنها 24 دقیقه در ترکیب اسلاسک قرار گرفته. این ها را کنار مصاحبه اخیر سرمربی اسلاسک بگذاریم، بیش از پیش به شرایط نامناسب هافبک ایرانی در لهستان پی می بریم. احمدزاده نتوانسته توجه پاولوفسکی را به خود جلب کند و به همین دلیل خبر می رسد نام او در فهرست مازاد سرمربی باشگاه اسلاسک وروسلاو قرار گرفته است.

اسلاسک وروسلاو از 16 بازی، 4 برد، 5 تساوی و 7 شکست به دست آورده و با 17 امتیاز در رده یازدهم جدول قرار گرفته. این تیم برای تقویت به بازیکنانی جدید احتیاج دارد و همین باعث می گردد تا نام برخی از بازیکنان فعلی این تیم در فهرست فروش قرار بگیرد. یکی از این بازیکنان احمدزاده است که از لیگ ایران پیشنهادهایی دارد.

احمدزاده که فعلا در تیم دوم اسلاسک مشغول فعالیت است، از پرسپولیس پیشنهادی دریافت ننموده، چرا که او در لیست برانکو جایی ندارد. تراکتورسازی ظاهرا روی احمدزاده نظر مثبت دارد و بعید نیست طرفین در نهایت به توافق برسند.

فرشاد قبل از حضور دوباره در پرسپولیس، در تراکتورسازی تبریز بازی می کرد و یکی از نفرات ثابت و کلیدی این تیم بود. بنابراین احتمالا در بازگشت به لیگ ایران راهی این تیم تبریزی گردد و دوباره پیراهن تراکتورسازی را بپوشد. به خصوص که مالک این باشگاه هم مدعی شده در نیم فصل چند ستاره می خریم تا تراکتورسازی را تقویت کنیم.

10-یک

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 30 فروردین 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 37

به "تغییر مسیر فرشاد احمدزاده: از تهران به تبریز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر مسیر فرشاد احمدزاده: از تهران به تبریز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید