ترجیح می دهم در خصوص داوری صحبت نکنم، زشت ترین گل لیگ را خوردیم

به گزارش مجله هاستفا، به گزارش خبرنگاران، فرهاد مجیدی، عصر آدینه در نشست خبری بعد از بازی با فجر شهید سپاسی شیراز اعلام کرد: فجر شهید سپاسی شیراز تنها یک موقعیت روی دروازه استقلال داشت و توانست از تک موقعیت خود استفاده نموده و گل تساوی را به ثمر برساند.

ترجیح می دهم در خصوص داوری صحبت نکنم، زشت ترین گل لیگ را خوردیم

وی افزود: فرایند تیم استقلال در نیمه دوم به گونه ای بود که این تیم برتر میدان بود و توانست موقعیت های خوبی را در این بازی ایجاد کند اما نتوانست از این بازی خود برترین نتیجه را کسب کند.

مجیدی تاکید نمود: استقلال در لیگ بیست ویکم تیمی قوی خواهد بود و در ادامه فصل برترین نتایج را کسب خواهد نمود.

وی ادامه داد: وقتی از فرصت ها استفاده نگردد، نتیجه آن می گردد که دقیقه 95 گل بخوری اما از بازی بازیکنانم راضی هستم به ویژه در نیمه نخست و با وجود کیفیت بد زمین بازی، خوب بازی کردند.

مجیدی بیان نمود: از ژستد هم خیلی راضی هستم و به نظرم او خیلی خوب بازی کرد، در نیمه اول فوق العاده بود و در نیمه دوم چون فجر بسته بازی می کرد و فضا نمی داد، سعی کردیم از بازیکن سرعتی استفاده کنیم و به همین علت مطهری و حسین زاده را وارد زمین کردیم.

سرمربی تیم استقلال مطرح کرد: ما در کل بازی تیم برتر زمین بودیم و فکر می کنم زشت ترین گل لیگ را خوردیم، اگر از زننده گل سوال کنید نمی داند گل را با کجایش به ثمر رسانده است اما در هر حال از بازیکنانم تشکر می کنم.

وی توضیح داد: گل دقیقه 95 جزئی از اتفاقات فوتبال است، این بازی برای ما تمام شده و من تمام تمرکزم را روی بازی بعدی می گذارم.

مجیدی به حضور تماشاگران در استادیوم حافظیه اعتراض کرد و افزود: به جامعه ورزش و فوتبال تبریک می گویم که شاهد حضور تماشاگران در استادیوم بودیم وی کاش به ما هم اطلاع می دادند که ورود تماشاگران به استادیوم آزاد شده تا ما هم تماشاگران خود را به استادیوم بیاوریم.

وی با اشاره به پنجمین سالگرد درگذشت پورحیدری نیز بیان نمود: کاش ناصر حجازی و منصور پورحیدری در کنار ما بودند تا شاهد مربیگری شاگردان خود بودند و با جرأت می گویم اگر این دو عزیز در قید حیات بودند ما هیچ غصه ای نداشتیم و یاد آنها همواره در نزد استقلالی ها خواهد ماند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 بهمن 1400 بروزرسانی: 26 بهمن 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 9513

به "ترجیح می دهم در خصوص داوری صحبت نکنم، زشت ترین گل لیگ را خوردیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترجیح می دهم در خصوص داوری صحبت نکنم، زشت ترین گل لیگ را خوردیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید