ترامپ در نظرسنجی شبکه محبوبش انتخابات را به دموکرات ها واگذار کرد

به گزارش مجله هاستفا، رئیس جمهور آمریکا در نظرسنجی شبکه محبوبش انتخابات ریاست جمهوری 2020 را به محتمل ترین نامزد های حزب دموکرات واگذار خواهد کرد.

ترامپ در نظرسنجی شبکه محبوبش انتخابات را به دموکرات ها واگذار کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی آمریکا در نظرسنجی رسانه محبوبش، فاکس نیوز انتخابات ریاست جمهوری 2020 را به محتمل ترین نامزد های حزب دموکرات واگذار خواهد کرد.

نظرسنجی ای که فاکس نیوز پنجشنبه شب منتشر کرده حاوی یک خبر خوب و یک خبر بد برای ترامپ است. خبر خوب آنکه 56 درصد از شرکت کنندگان گفته اند ترامپ در مسیری قرار گرفته است که به پیروزی مجددش در انتخابات منجر خواهد شد.

با وجود این کاوشی دقیق تر در اعداد نشان می دهد بیشتر افراد فکر می کنند برنی سندرز، جو بایدن و مایکل بلومبرگ قادر خواهند بود ترامپ را در رقابت انتخاباتی شکست دهند.

درصد کسانی که گفته اند بایدن قادر است ترامپ را شکست دهد، 8 درصد بیشتر از کسانی است که عکس این را پیش بینی کرده اند. برای بلومبرگ هم کسانی که پیش بینی می کنند او ترامپ را شکست خواهد داد 8 درصد بیشتر از کسانی است که فکر می کنند ترامپ او را شکست می دهد. برای سندرز این رقم 7 درصد است.

در نظرسنجی فاکس نیوز 45 درصد پاسخ دهندگان گفته اند که قطعاً به فردی غیر از ترامپ رأی خواهند داد. 7 درصد دیگر هم گفته اند احتمالاً به رقیب ترامپ رأی خواهند داد. از طرف دیگر درصد کسانی که گفته اند قطعاً به ترامپ رأی می دهند فقط 32 درصد است.

سندرز چند روز پیش در سومین مرحله انتخابات درون حزبی دموکرات ها در ایالت نوادا، پیروز شد. برنی سندرز که اکنون در رقابت های درون حزبی حزب دموکرات صدرنشین است در دور قبلی انتخابات آمریکا در سال 2016 نیز آرای مردمی بیشتری نسبت به هیلاری کلینتون کسب کرده بود، اما خاتمه با رای موکلین غیرمتعهد، این کلینتون بود که به عرصه انتخابات پا گذاشت و از دونالد ترامپ، رئیس جمهور فعلی آمریکا باخت.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 2904

به "ترامپ در نظرسنجی شبکه محبوبش انتخابات را به دموکرات ها واگذار کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ در نظرسنجی شبکه محبوبش انتخابات را به دموکرات ها واگذار کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید