تحقق 94 درصدی پرداخت تسهیلات ازدواج در کرمانشاه

به گزارش مجله هاستفا، خبرنگاران/کرمانشاه مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: از ابتدای سال جاری تا به امروز 94 درصد از متقاضیان دریافت تسهیلات ازدواج در کرمانشاه، پیروز به دریافت تسهیلات خود شده اند.

تحقق 94 درصدی پرداخت تسهیلات ازدواج در کرمانشاه

صابر رحیمی در نشست امروز(17 اسفند) ستاد ساماندهی امور جوانان استان کرمانشاه، بااشاره به تحقق 94 درصدی پرداخت تسهیلات ازدواج در کرمانشاه، اظهارکرد: باتوجه به پرداخت این میزان تسهیلات، در حال حاضر بین چهار استان برتر کشور قرار داریم.

وی اضافه کرد: همچنین در بحث پرداخت تسهیلات اشتغال در استان نیز با تحقق 100 درصدی در بین شش استان برتر کشور قرار گرفته ایم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه در ادامه بااشاره به افزایش تعداد مراکز مشاوره تخصصی ازدواج در استان، اعلام نمود: تعداد مراکز مشاوره ازدواج استان در سال 1397 تنها دو مرکز بود که این تعداد اکنون به یازده مرکز رسیده است.

وی از افزایش تعداد کارگاه های آموزشی قبل از ازدواج در استان هم خبرداد و گفت: سال 1397 حدود 60 کارگاه را در استان برگزار کردیم که این تعداد در سال 1399 به عدد 270 کارگاه رسیده است.

اجرای 6 طرح ملی سازمان های مردم نهاد در کرمانشاه

در ادامه این نشست، محمدحسین زاده معاون امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان کرمانشاه نیز از اجرای شش طرح ملی با عناوین مختلف در کرمانشاه اطلاع داد و گفت: این طرح ها با اعتبار بالغ بر 540 میلیون تومان توسط سازمان های مردم نهاد و امور جوانان استان در حال برگزاری است.

وی تاکید نمود: اجرای طرح های ملی در استان ها مستلزم وجود ظرفیت های مهم انسانی و زیرساختی است که کرمانشاه این ظرفیت ها را دارد.

معاون امور جوانان استان اعلام نمود: طرح ملی جوان و مرزداری توسط موسسه پرتو صبح امید، طرح ملی کنگره شعر عاشورایی توسط پویندگان راستا ولایت، طرح ملی تاب آوری اجتماعی، نشست منطقه ای مدیران مراکز مشاوره ازدواج، طرح ملی کاهش میزان خودکشی و طرح ملی آنالیز آسیب های اجتماعی در سطح محلات حاشیه نشین شش طرحی هستند که در حال حاضر در کرمانشاه اجرا می شوند.

در این نشست از هر شهرستان استان چهار جوان شاخص حضور داشتند که یکی از آنها به نمایندگی از شهرستان خود به ارائه دیدگاه ها، مسائل، پیشنهادات و راهکارهایی در حوزه های مختلف پرداختند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 7146

به "تحقق 94 درصدی پرداخت تسهیلات ازدواج در کرمانشاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقق 94 درصدی پرداخت تسهیلات ازدواج در کرمانشاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید