با این اپلیکیشن های رایگان، باشگاه را به خانه بیاورید

به گزارش مجله هاستفا، ورزش به تناسب اندام، سلامت روان و تقویت سیستم ایمنی بدن یاری می نماید؛ اما در این روزهای کرونایی که خانه نشین هستیم و خود را قرنطینه نموده ایم دیگر عقلانی نیست برای ورزش به بیرون برویم. پس بهتر است باشگاه را به خانه بیاوریم. خبرنگاران زندگی به شما اپلیکییشن هایی را معرفی می نماید که بدون هزینه و وسایل های تخصصی، در خانه ورزش کنید و تا جایی که می گردد فرم و سلامت ماهیچه ها را حفظ کنید. این برنامه ها را می توانید از پلی استور یا بازار دانلود کنید.

با این اپلیکیشن های رایگان، باشگاه را به خانه بیاورید

Home Work out- No Equipment

این نرم افزار برای کسانی که می خواهند وزن کم نمایند یا ماهیچه های خود را تقویت و حفظ نمایند مناسب است. تمرکز بیشتر این برنامه بر روی بالاتنه یعنی عضلات و ماهیچه های کول، شانه، سر شانه، سینه، زیر بقل، کمر و شکم است. این برنامه در سه سطح مبتدی، متوسطه و پیشرفته تعریف شده است. این اپلیکیشن بیشتر مناسب مردانی که در رشته فیزیک بالاتنه فعالیت می نمایند مناسب است.

Abs workout

این اپلیکیشن مخصوص عضلات شکم است. کسانی که می خواهند چربی های شکم شان را بسوزانند و کسانی که می خواهند عضلات شکم را پرورش دهند، هر دو می توانند از این برنامه استفاده نمایند. طبق دستوالعملی که داده است عمل کنید و در جلسات اول زیاد سخت نگیرید تا بدن شما آمادگی لازم را پیدا کند.

Work out for women

این اپلیکیشن برای زنان است؛ به دلیل اینکه سیستم فیزیکی زنان با مردان متفاوت است پس بهتر است از اپلیکیشنی استفاده نمایند که متناسب با تراکم و نوع بافت ماهیچه ای خودشان است. این اپلیکیشن هم به کاهش وزن و هم به فرم دهی ماهیچه ای یاری می نماید. ضمناً این برنامه ام .بی .آی یا همان تناسب قد و وزن شما را نیز زیر نظر می گیرد.

Splits. Flexibility. Training. Stretching exercises

این اپلیکیشن مناسب کسانی است که می خواهند انعطاف بدنی خود را بالا ببرند یا به دلیل عدم راه رفتن در این روزهای خانه تشینی از درد ماهیچه های کمر خود رنج می برند. اگر مشکل مفصلی و درد ماهیچه ای دارید خیلی سبک حرکات را انجام دهید تا بدن شما آماده گردد.

Pilates

پسلاتس ورزشی است که هم آرامش یوگا را به بدن می دهد و هم با حرکات قدرتی، مقاومت و استقامت بدن را بالا می برد. اگر از ضعف ماهیچه های خود رنج می برید بهتر است از پیلاتس آغاز کنید و بعد سراغ پرورش آنها بروید. این اپلیکیشن قابل استفاده برای افراد خانواده است.

منبع: ایرنا زندگی
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 5993

به "با این اپلیکیشن های رایگان، باشگاه را به خانه بیاورید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "با این اپلیکیشن های رایگان، باشگاه را به خانه بیاورید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید