امضا تفاهم نامه 500 میلیارد تومانی برای محرومیت زدایی مناطق مختلف

به گزارش مجله هاستفا، رئیس کمیته امداد با اشاره به تفاهم نامه با دولت برای 500 میلیارد تومان اعتبار به محرومیت زدایی مناطق مختلف، گفت: با پیشنهاد استاندار کرمانشاه، مسکن اجتماعی به نیازمندان با اولویت به مددجویان کمیته امداد واگذار می شود.

امضا تفاهم نامه 500 میلیارد تومانی برای محرومیت زدایی مناطق مختلف

به گزارش، رئیس کمیته امداد با اشاره به تفاهم نامه با دولت برای 500 میلیارد تومان اعتبار به محرومیت زدایی مناطق مختلف، گفت: با پیشنهاد استاندار کرمانشاه، مسکن اجتماعی به نیازمندان با اولویت به مددجویان کمیته امداد واگذار می شود.

او در این دیدار با اشاره به تفاهم نامه همکاری با دولت به منظور اختصاص 500 میلیارد تومان اعتبار برای محرومیت زدایی مناطق محروم، گفت: این تفاهم نامه در چندین سرفصل حمایتی همچون تعمیرات منازل مسکونی روستایی، خرید لوازم سرمایشی و گرمایشی برای نیازمندان منعقد شده است.

استاندار کرمانشاه نیز در ادامه این دیدار با بیان اینکه در قالب مسکن اجتماعی، دولت متعهد شده 2 هزار مسکن شهری و هزار مسکن روستایی برای خانوار های فاقد مسکن کرمانشاهی بسازد، تاکید کرد: در صورتی که کمیته امداد مددجویان فاقد مسکن خود را به استانداری معرفی کند، استانداری اولویت ظرفیت مسکن اجتماعی را به مددجویان تحت حمایت این نهاد خواهد داد.

هوشنگ بازوند بیان نمود: همچنین دولت چندین واحد مسکن مهر در بهترین نقطه شهر کرند غرب دارد که در صورت تقاضای کمیته امداد طبق شرایط بانکی آسان این واحد ها به مددجویان کمیته امداد واگذار می شود.

بازوند گفت: همچنین هفت هزار هکتار زمین برای ساخت منزل مسکونی در شهر سرپل ذهاب برای ساخت منزل برای مستاجرین زلزله زده داریم که در صورت درخواست کمیته امداد بخشی از این سهمیه نیز به مددجویان اختصاص داده می شود.

انتهای پیام/ز

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 643

به "امضا تفاهم نامه 500 میلیارد تومانی برای محرومیت زدایی مناطق مختلف" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضا تفاهم نامه 500 میلیارد تومانی برای محرومیت زدایی مناطق مختلف"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید