افزایش تولید کالای ایرانی نگرانی های وارده دشمن را خنثی می کند

به گزارش مجله هاستفا، استاندار تهران بر لزوم مستندسازی اقدامات صورت گرفته در زمینه های مختلف برای بهره گیری آیندگان به عنوان یک تجربه، تأکید کرد.

افزایش تولید کالای ایرانی نگرانی های وارده دشمن را خنثی می کند

به گزارش خبرنگاران، انوشیروان محسنی بندپی در سومین نشست شورای پدافند غیرعامل استان تهران گفت: باید از همه دستگاه هایی که تلاش کردند و همکاران ما در پدافند غیرعامل استان تهران را یاری رساندند تا نهایتا در ارزیابی های استان های کشور، تهران به عنوان استان ممتاز قلمداد شود، قدردانی کنم. این رخداد نشان از درک موضوع مهم پدافند غیرعامل در استان تهران است.

وی اضافه کرد: پدافند غیرعامل موضوع پراهمیتی است، به شکلی که رهبر معظم انقلاب این مسئله را بسیار مهم معرفی کردند و تأکیدات ایشان بر اهمیت این بخش اضافه کرد. قطعا با پدافند غیرعامل می توان مقاومت و اثربخشی اقدامات را افزایش داد. حضور حماسی مردم انقلابی و باانگیزه ما هم در راهپیمایی اربعین که بیش از 3.5 میلیون نفر در آن شرکت کردند و همچنین راهپیمایی امروز به مناسبت 13 آبان که روز نماد ملی مبارزه با استکبار جهانی است خود به منزله پدافند غیرعامل قلمداد می شود که لرزه بر دل استکبار جهانی می اندازد.

وی ادامه داد: ما بحمدلله این نگاه را روز به روز افزایش می دهیم تا اثربخش بودن اقدامات به عنوان یک فرهنگ در همه دستگاه های اجرایی نهادینه شود و گسترش پیدا کند. ایران اسلامی از بدو پیروزی انقلاب به لحاظ جنگ نظامی، جنگ سایبری و اقدامات تروریستی علیه ملت و نظام و انقلاب توسط استکبار جهانی در معرض تهدید بوده است و هیچ گاه این تهدیدات متوقف نشده و روز به روز ابعاد آن گسترش پیدا می کند.

استاندار تهران در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به اینکه پدافند غیرعامل امر بسیار واجبی است، اضافه کرد: باید در این زمینه فرهنگ سازی لازم انجام شود و توجه و الزام به موضوعات پدافند غیرعامل در آحاد جامعه و مسئولان ایجاد شود. قطعا اگر مردم در اقدامات ما همراهی نداشته باشند در رسیدن به اهداف مان پیروز نخواهیم بود لذا همراهی مردم نقش ممتازی در این حوزه خواهد داشت.

وی تأکید کرد: از سوی دیگر باید مستندسازی اقدامات به طور جد مد نظر قرار گیرد. متأسفانه از گذشته در ثبت و مستندسازی اقدامات برای بهره برداری آیندگان به عنوان تجربه، ضعف وجود داشته در حالی که مستندسازی می تواند به عنوان دستاورد و گنجی برای آیندگان قلمداد شود که با تقویت نقاط قوت و رفع ضعف ها نقش بسزایی در پیشبرد اهداف داشته باشد.

محسنی بندپی ادامه داد: افزایش تولید کالا در کشور را شاهدیم، تولیدی که خود به عنوان پدافند غیرعامل قلمداد می شود و به نوعی اضطراب، یأس و نگرانی که دشمن به مردم پمپاژ می کند را به عنوان یک عامل بازدارنده خنثی می کند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 1266

به "افزایش تولید کالای ایرانی نگرانی های وارده دشمن را خنثی می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش تولید کالای ایرانی نگرانی های وارده دشمن را خنثی می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید