اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با وزیر ارشاد دیدار کردند

به گزارش مجله هاستفا، صبح امروز رئیس و اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با سید عباس صالحی وزیر ارشاد دیدار و گفتگو کردند.

اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با وزیر ارشاد دیدار کردند

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، علی اصغر کاراندیش معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها وزارت ارشاد گفت: همه ساله با آغاز سال جدید فرصتی دست می دهد که کنندگان مجلس شورای اسلامی دیداری با وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته تا با برنامه ریزی دقیق افق روشنی برای حوزه فرهنگی کشور ترسیم کنند.

وی ادامه داد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این جلسه از همکاری خوب مجلس شورای اسلامی به ویژه کمیسیون فرهنگی در پیشبرد اهداف تبیین شده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تشکر و قدردانی کرد و خواستار تعمیق روابط بین این وزارتخانه و مجلس شورای اسلامی شد.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی یادآور شد: آقای صالحی همچنین بر نقش مهم کمیسیون فرهنگی مجلس در پیشبرد اهداف فرهنگی نظام تأکید و گزارشی از فعالیت های اجرا شده توسط وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور ارائه کرد.

کاراندیش شرح داد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار به نقش آفرینی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در کمیته اطلاع رسانی ستاد ملی مبارزه با کرونا اشاره و بر اقدامات خوب و گسترده این وزارتخانه و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه کشور در مدیریت جو روانی بحران کرونا تاکید کرد.

وی افزود: در این دیدار اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس نیز به بررسی مسائل فرهنگی کشور پرداخته و از همراهی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه برای مقابله با کرونا تشکر و قدردانی کردند.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان ها وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: همچنین اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس بر ضرورت همه جانبه فعالیت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال جدید و مبتنی بر شعار سال جهش تولید تأکید و خواستار رونق و بالندگی هرچه بیشتر این حوزه در سال 99 شدند.

گفتنی است در این دیدار جمشید جعفرپور رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس، عباس سرمست، احمد آزادی خواه، سید صادق طباطبایی نژاد، علیرضا ابراهیمی، سید احسان قاضی زاده هاشمی و محمداسماعیل سعیدی حضور داشتند

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 3648

به "اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با وزیر ارشاد دیدار کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعضای کمیسیون فرهنگی مجلس با وزیر ارشاد دیدار کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید