استقلال در بحران تساوی گرفتار شده است، کار فرهاد مجیدی درست نبود

به گزارش مجله هاستفا، ستار همدانی در مصاحبه با خبرنگاران و در مورد ارزیابی فنی از ملاقات استقلال و پرسپولیس گفت: بازی جاندار نبود. آمار بازی نشان می داد که دو تیم عملکرد خوبی در برابر یکدیگر نداشتند. انتظار طرفداران از بازی سرخابی ها بیشتر از این بود اما متأسفانه هر دو تیم ترسو بازی کردند و نتوانستند نمایش قابل قبولی برابر یکدیگر داشته باشند.

استقلال در بحران تساوی گرفتار شده است، کار فرهاد مجیدی درست نبود

وی اضافه کرد: این بازی آنقدر ضعیف بود که نمی توانیم در مورد مسائل فنی اش صحبت کنیم. بارها توپ را از دست می دادند، سرعت لازم وجود نداشت. گردش توپ بسیار ضعیف بود و دو تیم با یک ترس و دلهره زیادی به مصاف یکدیگر رفته بودند. شاید نقطه روشن این ملاقات ساختار دفاعی آبی پوشان بود که عملکرد خوبی داشتند. وقتی یک تیم از هشت بازی، دو گل دریافت می نماید نشان می دهد که در ساختار دفاعی عملکرد خوبی دارد.

همدانی توضیح داد: مشکل اصلی استقلال بحث تاکتیکی است. گره کوری که هنوز باز نشده و کادر فنی نتوانسته این مشکل بزرگ را از بین ببرد و باید امیدوار باشیم که آبی ها بتوانند برای ملاقاتهای بعدی این معضل بزرگ را رفع نمایند.

همدانی در مورد تساوی های پی در پی استقلال اعلام کرد: آبی ها 5 هفته را با تساوی به انتها رساندند و این می تواند در انتها فصل به ضرر آنها تمام گردد. اگر استقلال بخواهد از این بحران خارج گردد، احتیاج دارد سیستم خود را تغییر دهد. تغییر تاکتیک می تواند آبی ها را از این بن بست تساوی خارج کند.

وی ادامه داد: بازیکنان خارجی استقلال هرگز در مقدار های آبی پوشان نبودند. وقتی نام بازیکن خارجی می آید به طور حتم باید از بازیکنان ما بهتر باشد اما این اتفاق در استقلال نیفتاده است. بازیکنانی آمدند که پائین تر از فوتبالیست های ما هستند. یادمان باشد بازیکنانی مانند جان واریو، دیاباته و مامه تیام همواره در یاد طرفداران استقلال و علاقه مندان به فوتبال باقی خواهند ماند. زیرا نمایش بسیار خوبی داشتند و در هر بازی تأثیر گذار بودند. اما خارجی های امروز استقلال نه تنها تأثیرگذار نیستند بلکه جای چند بازیکن بهتر را هم پر نموده اند. در دربی می توانستیم به جای استفاده از ژستد، مطهری را وارد زمین کنیم. او گل های حساسی برای ما زده بود اما متأسفانه این اتفاق نیفتاد و اعتقاد دارم خارجی های استقلال باید چند بازی نیمکت نشین شوند تا شاید تغییری در فرایند فنی خود به وجود آورند.

وی در مورد انتقاد سرمربی استقلال از پیشکسوتان گفت: کار مجیدی درست نبود. پیشکسوتان سالها برای استقلال زحمت کشیده و حتی قبل از دربی از سرمربی و بازیکنان حمایت کردند. وقتی مجیدی این گونه در مورد پیشکسوتان صحبت می نمایند، نباید انتظار داشته باشد که در آینده از او هم به نیکی یاد گردد. پیشکسوتان دارای احترام هستند. برای استقلال زحمت کشیده اند و این گونه برخورد با آنها درست نیست و معتقدم مدیرعامل باشگاه باید در مورد این اتفاق بد، حتماً به این مسئله ورود کند.

پیشکسوت باشگاه استقلال در انتها و در مورد ملاقات روز پنج شنبه استقلال برابر پیکان توضیح داد: استقلال بازی سختی در پیش خواهد داشت. آنها باید با پیروزی برابر پیکان از تساوی های ادامه دار بیرون بیایند. اگر می خواهند برنده ملاقات باشند باید تغییرات تاکتیکی و تفکرات تیمی خود را تغییر داده و کادر فنی دست از لجبازی برداشته و به بازیکنان آماده فرصت دهد تا بتوانند در این بازی در زمین حضور داشته باشند تا استقلال بتواند با برد در این ملاقات، شرایط خود را در جدول بهبود ببخشد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 اسفند 1400 بروزرسانی: 14 اسفند 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 9640

به "استقلال در بحران تساوی گرفتار شده است، کار فرهاد مجیدی درست نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال در بحران تساوی گرفتار شده است، کار فرهاد مجیدی درست نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید