یک سریال تاریخی با بازی ژاله صامتی و رویا نونهالی در تلویزیون

به گزارش مجله هاستفا، سریال تلویزیونی مهیار عیار به کارگردانی سیدجمال سیدحاتمی در شبکه دو سیما ساخته خواهد شد.

یک سریال تاریخی با بازی ژاله صامتی و رویا نونهالی در تلویزیون

به گزارش خبرنگاران، مجموعه تلویزیونی مهیار عیار به تهیه کنندگی بهروز مفید در شبکه دو سیما ساخته خواهد شد و کارگردانی آن را سیدجمال سیدحاتمی برعهده خواهد داشت.

این سریال در دوران صفویه می گذرد و قرار است در 31 قسمت ساخته گردد. فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی را محمدرضا نیکو به نگارش درآورده و طبق برنامه ریزی های اجرا شده بناست در شهرک سینمایی ساخته گردد.

مجموعه تلویزیونی مهیار عیار در حال حاضر مرحله پیش فراوری را سپری می نماید و در حال حاضر با سارا بهرامی، ژاله صامتی و رویا نونهالی برای حضور در این سریال مذاکراتی اجرا شده است.

سریال مهیار عیار قصه ای تاریخی از دوران صفویه را روایت می نماید. بهروز مفید، تهیه کننده پیشکسوت سینما و تلویزیون که تهیه کنندگی این سریال را برعهده دارد درباره سریال مهیار عیار گفته است: فیلمنامه مهیار عیار در تلویزیون به تصویب رسیده اما کار قدری به تعویق افتاده است تا شرایط فراهم گردد. در صورت فراهم شدن شرایط کار، قطعاً این مجموعه، نیازمند 3 تا 4 ماه پیش فراوری است که احتمالاً با این اوصاف، فراوری آن به سال آینده موکول گردد.

این تهیه کننده اضافه کرد: این سریال در دوران صفویه می گذرد و 31 قسمتی است. فیلمنامه این مجموعه تلویزیونی را محمدرضا نیکو به نگارش درآورده و برای اولین بار است که فضای تاریخی را در سریال هایم تجربه خواهم کرد. هنوز هیچ کاری پیش نرفته و همه چیز منوط به برآورد هزینه های سریال است تا ببینیم لوکیشن ها، کارگردان و بازیگران را چگونه باید کنار هم قرار دهیم. اما حتماً چند بازیگر شاخص خواهیم داشت و باید ببینیم شرایط به چه صورت رقم خواهد خورد.

مفید بعلاوه تاکید نمود: این پروژه در حد سریال های الفِ تلویزیون است. برای آن روستا و فضایی را باید درنظر گرفت که بتواند روایت گر دوره صفویه باشد. فکر نمی کنم شهرک سینمایی بتواند به تنهایی پاسخگو باشد. چرا که یکی از مسائل شهرک سینمایی این است که لوکیشن هایش تکرار می شوند.

  • چرا سریال ارباب حلقه ها: حلقه های قدرت کسل کننده شده است؟
  • نمایش یک فیلم ایرانی در آمریکا؛ نفس نکش ...
  • سریال فیفا ساخته می گردد | نخستین تجربه تلویزیونی کارگردان مطرح سینما
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 مهر 1401 بروزرسانی: 25 مهر 1401 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 11026

به "یک سریال تاریخی با بازی ژاله صامتی و رویا نونهالی در تلویزیون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک سریال تاریخی با بازی ژاله صامتی و رویا نونهالی در تلویزیون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید