کیش، شهر موزه ها

به گزارش مجله هاستفا، معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با استمرار برگزاری برنامه ها و سمپوزیوم های فرهنگی هنری در کیش، شاهد تحقق پذیری جزیره کیش به شهر موزه ها خواهیم بود.

کیش، شهر موزه ها

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، خسرو نشان معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش در مراسم اختتامیه سمپوزیوم هفت سنگ کیش ضمن تبریک به هنرمندانی که در این سمپوزیوم حضور پیدا کردند و با ایده ها، خلاقیت ها و توانایی هایی خود آثار هنری خود را در این منطقه به یادگار گذاشتند، گفت: این آثار هنری که توسط هنرمندان مطرح کشور به طور شبانه روزی و در گرمای طاقت فرسای جزیره کیش به یادگار باقی خواهد ماند از جنسی استفاده شده که کمتر دچار زوال می گردد و چقدر خوب که انسان این حس را داشته باشد و برای خلق آثار هنری خود کوشش کند.

خسرو نشان اضافه نمود: حس خوبی است که انسان بخشی از ذهن، اندیشه، طراحی و خلاقیت خود را در جایی به یادگار بگذارد که گویی حضور او در آن مکان استقرار پیدا می نماید.

وی با بیان این که هنرمندان سمپوزیوم هفت سنگ کیش روزهای طاقت فرسایی را زیر گرمای جنوب کشور سپری کردند که در اطراف آنان پر از غبار سنگ بود و ناگزیر به تحمل گرما بودند اضافه نمود: این هنرمندان با انرژی وصف نا شدنی توانایی خود را در این منطقه به یادگار باقی گذاشتند که همواره کیشوندان و گردشگران می توانند زمانی که از کنار آنها عبور می نمایند ضمن دریافت انرژی مثبت از خلق آثار هنری هنرمندان، خاطرات به یاد ماندنی خود را در سفر به جزیره کیش به ثبت برسانند.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش بر لزوم اهمیت ادامه این فعالیت ها و استمرار برگزاری برنامه های هنری در این منطقه اشاره داشت و گفت این سمپوزیوم در دوره های گذشته برگزار می شد و در آینده نیز تداوم خواهد داشت و کسانی که در این حوزه کوشش کردند مرهون هنرمندانی هستند که آثار هنری خود را در جزیره کیش خلق کردند و امیدواریم همواره این هنرمندان در فعالیت های خود سربلند، پاینده و کامیاب باشند.

شایان ذکر است: هنرمندان پرکوشش جزیره کیش با بهره گیری از امکانات و مصالحی که سال ها بدون استفاده رها شده بودند، توانستند آنها را وارد چرخه کار نمایند و از این فرصت ها برای توسعه منظر شهری بهره لازم را ببرند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 5360

به "کیش، شهر موزه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کیش، شهر موزه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید