چگونه پیام های واتس اپ را ناپدید کنیم؟

به گزارش مجله هاستفا، در اوایل ماه اکتبر، پیام رسان محبوب واتس اپ، ویژگی های جدیدی را برای کاربران تجاری خود ارائه داد. این تغییرات شامل یک سرویس میزبانی ابری و خرید های درون برنامه ای بود. اکنون یک ویژگی جدید برای کاربران ارائه شده است.

چگونه پیام های واتس اپ را ناپدید کنیم؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، واتس اپ ویژگی جدیدی را به سیستم عامل خود اضافه کرده است که به کاربران امکان می دهد پیام هایی ارسال کنند که پس از هفت روز از بین می فرایند. این شرکت در صفحه پشتیبانی خود گفت:، این پیام ها می توانند در چت ها و گروه های جداگانه ارسال شوند.

این شرکت متعلق به فیس بوک شرح داد که این ویژگی بر پیام های ارسالی یا دریافتی قبل از فعال کردن تنظیمات جدید تأثیری نخواهد داشت. ویژگی پیام های ناپدید شونده را می توان توسط کاربران در چت های جداگانه فعال کرد، اما اگر قصد داشته باشید این ویژگی ها را در گروه ها فعال کنید، باید توسط مدیران یا ادمین های گروه ها فعال شود.

اگر یک کاربر یک پیام را تا هفت روز باز نکند، پیام ناپدید می شود. البته پیش نمایش پیام ممکن است تا زمان باز شدن واتس اپ همچنان در اعلان ها نمایش داده شود. اگر پیام های ناپدید شده روشن شوند، پیام ارسال شده ناپدید می شود، اما اگر بارگیری اتوماتیک روشن شود، در تلفن ذخیره می شود. افزون بر این ها اگر پیام به چت دیگری با تنظیمات پیام های ناپدید شده خاموش ارسال شود، در چت ارسالی از بین نمی رود.

اگر کاربر قبل از ناپدید شدن پیام، نسخه پشتیبان ایجاد کند، پیام های ناپدید شده در نسخه پشتیبان وارد می شود. واتس اپ به کاربران خود توصیه می کند از این ویژگی فقط با افراد معتمد استفاده کنند، زیرا کاربران هنوز هم می توانند پیام ناپدید شده را پیش از ناپدید شدن ارسال، کپی و عکس بگیرند.

کاربران می توانند برای استفاده از این ویژگی روی تنظیمات> ذخیره سازی و داده> مدیریت فضای ذخیره سازی برای بررسی، حذف انبوه و آزاد کردن فضا کلیک کنند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: انتخاب
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 5621

به "چگونه پیام های واتس اپ را ناپدید کنیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه پیام های واتس اپ را ناپدید کنیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید