موفقیت عکاس خبرنگاران در یازدهمین جشنواره عکس رشد

به گزارش مجله هاستفا، خبرنگاران/خوزستان یازدهمین جشنواره عکس رشد با اعلام نفرات برتر و اهدای جوایز نقدی به کار خود خاتمه داد.

موفقیت عکاس خبرنگاران در یازدهمین جشنواره عکس رشد

این دوره از جشنواره در 2 گروه سنی بزرگسال (برای فرهنگیان و عکاسان آزاد) با موضوعات مدرسه، خانواده دوم؛ ایران، سرزمین پرگهر و بخش جنبی؛ گام دوم انقلاب و گروه سنی دانش آموزی (برای دانش آموزان دوره متوسطه اول و دوم) با موضوع آزاد برگزار گردید.

به گزارش خبرنگاران، در این جشنواره تعداد 4149 عکس در بخش آزاد و 1247 عکس در بخش فنی و حرفه ای به دبیرخانه ارسال شد که از میان آن ها 2340 عکس در مرحله اول توسط هیاتی پنج نفره آنالیز شدند. پس از سه مرحله داوری تعداد 70 عکس در بخش آزاد، 22 عکس در بخش دانش آموزی و 23 عکس در بخش بزرگسال فنی و حرفه ای به نمایشگاه جشنواره عکس رشد راه یافتند.

در بخش مدرسه، خانواده دوم، علی محمدی، عکاس خبرنگارانی خوزستان، مقام دوم را کسب کرد و محمد آهنگر، دیگر عکاس خوزستانی، در بخش سبک زندگی فرهنگیان برگزیده شد. هیات انتخاب این دوره از جشنواره را مهدی صفری، مجید ذاکری، حجت الله عطایی، اعظم لاریجانی و خدیجه بختیاری بر عهده داشتند.

گروه ساختمانی آبان: گروه ساختمانی آبان: بازسازی ساختمان و تعمیرات جزئی و کلی و طراحی ویلا و فضای سبز و روف گاردن، طراحی الاچیق، فروش درب های ضد سرقت

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 7269

به "موفقیت عکاس خبرنگاران در یازدهمین جشنواره عکس رشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موفقیت عکاس خبرنگاران در یازدهمین جشنواره عکس رشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید