منیتوبا 180 متقاضی را یک گام به اقامت دائم کانادا نزدیک تر کرد

به گزارش مجله هاستفا، جدیترین خبرها از این حکایت دارند که استان منیتوبا طی پذیرشی که در 7 نوامبر برگزار نموده از 180 متقاضی دعوت نموده تا تقاضای خود برای انتخاب شدن از طرف این استان به منظور اقامت دائم کانادا را ارائه نمایند. متقاضیانی که دعوتنامه دریافت نموده اند پروفایل خود را در یکی از سه جهت مهاجرتی برنامه مهاجرت استانی منیتوبا ثبت نموده بودند: Skilled Worker in Manitoba ، Skilled Worker Overseas و International Education. بدین ترتیب استان منیتوبا تا اینجای سال 2019 مجموعا برای 6911 متقاضی مهاجرت توصیه نامه برای تقاضا یا LAA صادر نموده است.

منیتوبا 180 متقاضی را یک گام به اقامت دائم کانادا نزدیک تر کرد

تعداد این دعوتنامه ها یا توصیه نامه ها جهت تقاضا برای هر دسته به توضیح زیر بوده است:

Skilled Worker in Manitoba: 133

Skilled Worker Overseas: 24

International Education Stream: 23

افرادی که مایل هستند به وسیله یکی از سه این جهت به منیتوبا مهاجرت نمایند باید ابتدا پروفایل ابراز تمایل یا EOI را بسازند و سپس وارد صف انتظار متقاضیان واجد شرایط شوند. پروفایل ها بر اساس عواملی نظیر تحصیلات، سابقه کار، داشتن ارتباطات در منیتوبا، تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی و سایر معیارها از 1000 امتیاز رتبه بندی می شوند. برنامه مهاجرت استانی منیتوبا از تعداد معینی متقاضی که بالاترین امتیاز را دارند توصیه نامه برای ارائه درخواست یا LAA صادر می نماید.

از جمله شرایط برای انتخاب شدن از طرف استان منیتوبا این است که متقاضی در یکی از مشاغل مورد احتیاج منیتوبا سابقه کار داشته باشد و ابراز تمایل یا expression of interest خود را به برنامه مهاجرت استانی منیتوبا ارائه کند. متقاضیان اکسپرس انتری که از طرف استان انتخاب می شوند 600 امتیاز اضافی در سیستم جامع ربه بندی یا به اختصار CRS دریافت می نماید و بدین ترتیب در دور بعدی حتما برای آنها دعوتنامه جهت تقاضا برای اقامت دائم کانادا صادر خواهد شد. از مجموع 224 توصیه نامه که منیتوبا در 25 سپتامبر صادر نمود، 15 عدد برای متقاضیان اکسپرس انتری که در سیستم اکسپرس انتری فدرال پروفایل معتبر داشتند صادر شد.

جهت مهاجرتی Skilled Worker in Manitoba

بعلاوه، مجموعا 133توصیه نامه هم برای متقاضیانی صادر شد که در دسته Skilled Worker in Manitoba ابراز تمایل یا EOI خود را ثبت نموده بودند؛ این جهت مهاجرتی راهی را برای اخذ اقامت دائم کارگران ماهر خارجی موقت و دانشجویان خارجی که از موسسات آموزش عالی منیتوبا فارغ التحصیل شده اند باز می نماید.

از جمله شرایط این جهت مهاجرتی داشتن پیشنهاد کار تمام وقت و دائمی از کارفرمای منیتوبایی و هم داشتن سایر معیارها است. ابراز تمایل یا EOI کارگران ماهر از 1000 امتیاز رتبه بندی می شوند و متقاضیانی که بالاترین امتیاز را دارند توصیه نامه جهت تقاضا یا LAA دریافت می نمایند. پایین ترین امتیاز در پذیرش 7 نوامبر به وسیله این دسته 560 بوده است.

جهت مهاجرتی Skilled Worker

به وسیله این جهت هم 24 توصیه نامه برای تقاضا صادر شد. متقاضیان این جهت مهاجرتی هم بر اساس سیستم امتیازدهی EOI منیتوبا رتبه بندی می شوند. حد اقل امتیاز در این جهت مهاجرتی هم 719 بوده است.

جهت مهاجرتی International Education Stream

این جهت متقاضیانی را انتخاب می نماید که دارای مهارت های مورد احتیاج بازار کار استان منیتوبا هستند. این جهت سه زیرمجموعه دارد: Career Employment Pathway, Graduate Internship Pathway وStudent Entrepreneur Pathway. در پذیرش 7 نوامبر به وسیله این جهت مهاجرتی 23 توصیه نامه برای تقاضا یا LAA صادر شد. حد اقل امتیاز این جهت مهاجرتی اعلام نشده است.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 18 شهریور 1400 بروزرسانی: 18 شهریور 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 8512

به "منیتوبا 180 متقاضی را یک گام به اقامت دائم کانادا نزدیک تر کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منیتوبا 180 متقاضی را یک گام به اقامت دائم کانادا نزدیک تر کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید