مقاله: جاذبه های گردشگری پکن

به گزارش مجله هاستفا، هنرمندان، این کارخانه قدیمی را در دهه 1990 به دست گرفتند و این روزها این محل پر شده از گالری ها و کافی شاپ ها. بنای این کارخانه ها در دهه 50 توسط آلمان شرقی ساخته شده است. جواهر منطقه 798 بدون شک Ullens Centre for Contemporary Art است، احتمالا برترین گالری هنری مدرن چین.

مقاله: جاذبه های گردشگری پکن

نسخه ای مدرن از یک پروژه سلطنتی، پارک المپیک که میزبان بازی های المپیک 2008 بود، هم اکنون به روی عموم باز است. استادیوم لانه پرنده برای برگزاری کنسرت ها و مراسم ها استفاده می شود. سالن Water Cube هم اکنون پر شده است از سرسره های آبی و ماشین های تولید موج. در اوایل بعد از ظهر کل ساختمان ها با نورپردازی ویژه ای روشن می شوند.

معبد بهشت (Temple of Heaven) که در جنوب شهر ممنوعه قرار گرفته، در سال 1406 ساخته شده است. این معبد توسط امپراتورهای Ming و Qing برای دعا برای محصول خوب مورد استفاده قرار می گرفت. دو بار در سال امپراتور و کل همراهانش از شهر ممنوعه به این معبد می رفتند. آن جا لباس هایی مخصوص به تن می کردند و در مدت اقامت در معبد از خوردن گوشت پرهیز می کردند. حتی کوچکترین خطا در این تشریفات به عنوان فال بد برای محصول زراعی چین قلمداد می شد. جدا از این که این معبد یکی از باشکوه ترین سازه های پکن است، معبد بهشت توسط چندین کیلومتر مربع فضای سبز احاطه شده است. این فضاهای سبز پر است از افرادی که در حال رقصیدن و آواز خواندن هستند یا شطرنج چینی بازی می کنند.

منبع مقاله: جاذبه های گردشگری پکن

انتشار: 9 بهمن 1400 بروزرسانی: 9 بهمن 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 9393

به "مقاله: جاذبه های گردشگری پکن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: جاذبه های گردشگری پکن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید