مرادی: با فدراسیون دنیای نامه نگاری کردیم، سهراب مرادی با حمایت مردم وزنه بردار سال دنیا می گردد

به گزارش مجله هاستفا، رئیس فدراسیون وزنه برداری اظهار امیدواری کرد که با حمایت ویژه مردم و به خصوص جامعه بزرگ این رشته ورزشی، سهراب مرادی بتواند عنوان وزنه بردار سال 2018 دنیا را از آن خود کند.

مرادی: با فدراسیون دنیای نامه نگاری کردیم، سهراب مرادی با حمایت مردم وزنه بردار سال دنیا می گردد

به گزارش خبرنگاران، علی مرادی در گفت وگو با سایت فدراسیون وزنه برداری در خصوص عملکرد سهراب مرادی، قهرمان ایرانی المپیک، گفت: بی تردید سهراب مرادی از وزنه برداران بزرگ تاریخ ایران و دنیا است که هم در بعد فنی و هم در بعد اخلاقی، الگویی کم نظیر بوده است. عملکرد او نشان می دهد که چه جایگاهی در تاریخ وزنه برداری دنیا و کشورمان دارد و این موضوع بارها به اثبات رسیده است.

وی با اشاره به روند اخذ رای برای انتخاب وزنه بردار سال 2018 دنیا توسط فدراسیون بین المللی، عنوان نمود: گزارش های دریافتی و آنالیز های انجام شده نشان می دهد که مسئله ای برای شرکت هموطنان و علاقه مندان به این ورزش در کشورمان برای حضور در رای گیری وجود دارد اما دلیل آن هنوز تعیین نیست.

رئیس فدراسیون کشورمان ادامه داد: برای حل این مشکل، با فدراسیون بین المللی نامه نگاری انجام داده ایم تا در صورت وجود مشکل فنی، برطرف گردد تا مردم عزیز کشورمان نیز به راحتی در این نظرسنجی شرکت نمایند و بتوانند به گزینه مورد نظرشان رای دهند.

مرادی خاطر نشان ساخت: مردم عزیز و علاقه مندان به وزنه برداری با شرکت در این نظرسنجی که در سایت فدراسیون بین المللی قرار گرفته است، این امکان را فراهم می نمایند تا بار دیگر پرچم کشورمان در دنیا برافراشته گردد. از تمامی ملت شریف می خواهم که در این نظرسنجی شرکت نموده و اطرافیانشان را نیز دعوت نمایند تا سهراب مرادی با این حمایت ویژه، به این جایزه که به راستی استحقاق آن را نیز دارد، دست یابد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون وزنه برداری، فدراسیون بین المللی همچون سالهای گذشته اقدام به انتخاب بهترین وزنه بردار سال 2018 نموده است. برای اساس، سهراب مرادی با چهار وزنه بردار دیگر (یولی ایراوان از اندونزی، لیئو ژیائو جون از چین، سیمون مارتیروسیان از ارمنستان و لاشا تالاخادزه از گرجستان) برای کسب این عنوان رقابت می نماید.

سایت فدراسیون بین المللی وزنه برداری (IWF) آخرین مهلت شرکت در این نظرسنجی را 31 ژانویه (11بهمن ماه) اعلام نموده و این انتخاب با رأی مردم انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 65

به "مرادی: با فدراسیون دنیای نامه نگاری کردیم، سهراب مرادی با حمایت مردم وزنه بردار سال دنیا می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرادی: با فدراسیون دنیای نامه نگاری کردیم، سهراب مرادی با حمایت مردم وزنه بردار سال دنیا می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید