(عکس) محکومیت حامد لک

به گزارش مجله هاستفا، حامد لک این فصل با باشگاه پرسپولیس وارد قرارداد شد که پس از این اتفاق، علی خماند، مدیر برنامه های این بازیکن علیه او بابت فسخ غیرقانونی قرارداد کارگزاری شکایت کرد.

(عکس) محکومیت حامد لک

لک در حالی که با مدیر برنامه خود قرارداد داشت و یک سال از این قرارداد باقی مانده بود، در آستانه انتقال به پرسپولیس طی در خواستی به کمیته مشخص شرایط بازیکنان، خواهان فسخ قرارداد شد. ادعای دروازه بان پرسپولیس برای فسخ قرارداد توانایی خودش در انجام مذاکره و عقد قرارداد بود و مدعی شده بود، ضرورتی به ادامه همراهی کارگزار نداشته است. کمیته مشخص شرایط نیز پس از برگزاری جلسه با حضور دو طرف، رای به فسخ قرارداد کارگزار با حامد لک داد و قرارداد را بی اعتبار عنوان نمود.

مدیر برنامه های دروازه بان پرسپولیس پس از این رای کمیته شرایط، پرونده را برای تجدید نظرخواهی به کمیته استیناف فرستاد و این کمیته طی حکمی رای کمیته مشخص شرایط را باطل و ادعای لک برای فسخ قرارداد را پوچ، غیرمنطقی و غیرقابل استماع در چنین دعوایی دانسته است.

طبق تصمیم کمیته استیناف که رای قطعی صادر نموده و این رای به مرحله ابلاغ رسیده است، قرارداد علی خماند به عنوان کارگزار با حامد لک به عنوان مدیر برنامه های او همچنان دارای اعتبار است. مسئله ای که باعث می گردد این کارگزار بابت دریافت حق الزحمه خود در قرارداد حامد لک با پرسپولیس اقدامات خود را انجام دهد.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: فرارو
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 6411

به "(عکس) محکومیت حامد لک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "(عکس) محکومیت حامد لک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید