صمد و حامد فستیوال سبد طلایی را لغو کردند؟

به گزارش مجله هاستفا، آیدین مقیمی دبیراجرایی فستیوال انتخاب بهترین های لیگ 97- 98، بهترین های این فصل را با تاخیر زیادی در کانال تلگرامی اش معرفی کرده است. به نظر می رسد این معرفی بیشتر اعتراضی به لغو برگزاری این فستیوال است که باید تیر سال قبل برگزار می شد

صمد و حامد فستیوال سبد طلایی را لغو کردند؟

به گزارش خبرنگاران- بهترین های فصل 97- 98 لیگ برتر بسکتبال زنان و مردان با تاخیر یک ساله معرفی می شوند، این معرفی نه از طرف فدراسیون که از کانال تلگرامی آیدین مقیمی، کارشنان و گزارشگر بسکتبال انجام می شود. مقیمی با نام فستیوال سبد طلایی بهترین ها را انتخاب و معرفی می کند.

فستیوال سبد طلایی، برای اولین بار تیرماه سال 1397 و با طرح، ایده و اجرای مقیمی برگزار گشت و قرار بود دومین دوره آن هم بیست تیرماه 98 برگزار شود. مقیمی قبل از این که معرفی بهترین های فصل قبل را در کانالش آغاز کند، در پستی توضیح داده که چرا با این همه تاخیر و در جایی غیر از مراسم رسمی این کار را انجام داده است. او گفته مراسم بیست تیر دقیقه 90 درست زمانی که همه مهمان های برای حضور در مراسم دعوت شده بودند، با تصمیم فدراسیون لغو شد. در این پست او از دلیل لغو برنامه چیزی نگفته اما به خبرنگاران می گوید: قرار بود مراسم در تالاری که در مجموعه ورزشی آزادی است، برگزار شود. برای هر تالاری اسم و برندش مهم است و خدماتی را خارج از مجموعه خودش قبول نمی کند اما اسپانسر فدراسیون به مسوولان تالار گفته بودند که پذیرایی در بدو ورود مهمانان با خود آنها است. اسپانسر حتی گفته بود باید سیستم صوتی را هم خودش تامین کند. در صورتی که سیستم صوتی تالار مسئله ای نداشت. وقتی اسپانسر و تالار به مشکل خوردند، فدراسیون به جای این که با مدیریت مساله را حل نماید، برنامه را لغو کرد. چهارصد پانصد پیشکسوت و مدیرعاملان باشگاه و بقیه مهمانان دعوت شده بودند. فدراسیون حتی به این دعوت ها هم احترام نگذاشت. باید بگویم که خود من برای برنامه اسپانسر هم گرفته بودم و اسپانسر 80 میلیون تومان کمک را هم تقبل کرده بود.

بعد از این اتفاق برنامه به روزهای دیگری موکول شد. اردوهای تیم ملی و برگزاری بازی های جام جهانی 2019 باز هم برگزاری فستیوال را به تاخیر انداخت: قبل از جام جهانی قرار بود برنامه برگزار شود اما گفتند اگر یک بازیکن تیم ملی در جمع بهترین ها باشد و یکی نباشد به روحیه تیم لطمه می خورد. با این توضیحات قرار شد فستیوال بعد از جام جهانی برگزار شود اما باز هم این اتفاق نیفتاد: فدراسیون مدام امروز و فردا می کرد. پیش آقای رامین طباطبایی(رئیس فدراسیون) رفتم و گفتم چرا مراسم برگزار نمی شود، گفت دو بازیکن تیم ملی از دستت ناراحت هستند. در گزارش هایت از آنها انتقاد کرده ای و باید از آنها عذرخواهی کنی، این بازیکنان گفته اند اگر این کار را نکنی اجازه نمی دهند بقیه بازیکنان به مراسم بیایند. من دلیلی برای عذرخواهی نمی دیدم و این کار را نکردم. این دو بازیکن چه کسانی بودند؟ مقیمی حاضر نیست نامی از آنها ببرد اما به نظر می رسد حامد حدادی و صمد نیکخواه بهرامی از دست او دلخور باشند. آنها ستاره های تیم هستند و به نظر نمی رسد دیگر بازیکنان جرات این را داشته باشند که برای برگزاری یک فستیوال برای فدراسیون شرط بگذارند. در روزهایی هم که حامد حدادی از تیم ملی اخراج شده بود، مقیمی جز نفراتی بود که نه این اتفاق را تایید کرد و نه از حدادی حمایت کرد. در زمان برگزاری جام جهانی هم در یکی از برنامه های شبکه خبر که مقیمی به عنوان کارشناس دعوت شده بود از بازی نیکخواه انتقاد کرد.

مقیمی طرح فستیوال سبد طلایی را از طرح سبد طلایی که در NBA برگزار می شود الگوبرداری کرده است: در آمریکا بسکتبال نویس ها و اعضای تیم ها نظر می دهند اما اینجا چون تعداد بسکتبال نویس های تخصصی کم است، از مربیان، کاپیتان ها ودیگر اعضای تیم ها کمک گرفتیم. در لیگ زنان 100 و در لیگ مردان 115 نفر در هیات ژوری داریم. مقیمی برای انتخاب بهترین های فصل 97-98 قبل از آغاز مسائل نظرسنجی کرده بود. این نظرسنجی ها حتی در صفحه اینستاگرام فدراسیون بسکتبال هم به اشتراک گذاشته شده بود چرا که از هواداران هم نظر گرفته می شد. انتخاب ها در هشت آیتم برای زنان و هشت آیتم برای مردان انجام شده بود و حالا مقیمی برترین ها را در کانال تلگرامی اش معرفی می کند. گفته می شود بازیکنان تیم ملی اجازه ندارند، درباره این انتخاب ها اظهار نظر کنند: هیچ اظهار نظر عمومی نکرده اند اما در پیام های خصوصی از من تشکر می کنند. اگر برگزاری این فستیوال از نظر فدراسیون مسئله ای داشت چرا در صفحه اینستاگرام نظرسنجی را گذاشتند یا چرا برای من حکم دبیراجرایی این فستیوال را صادر کردند؟ فدراسیون هنوز واکنشی به این اتفاق نداشته است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 3496

به "صمد و حامد فستیوال سبد طلایی را لغو کردند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صمد و حامد فستیوال سبد طلایی را لغو کردند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید