روش جدید اپل برای حل سریعتر خطاها و اشکالات درiOS 14

به گزارش مجله هاستفا، شرکت اپل برنامه ریزی نموده که با یاری توسعه دهندگان اشکالات و خطاهای برنامه های خود را محدود کند. درواقع این شرکت برنامه ریزی نموده تا اطمینان حاصل کند که می توانند ویژگی های جدید برنامه خود را قبل از به روزرسانی اصلی آزمایش کند.

روش جدید اپل برای حل سریعتر خطاها و اشکالات درiOS 14

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، مسائلی که اپل با iOS 13 با آن روبرو بوده است مربوط به توسعه دهندگان است که ویژگی های ناتمام را در برنامه ها باقی می گذارند ، بنابراین باعث خرابی سیستم و اشکالات آن می شوند.

اپل در حال اجرای یک فرآیند جدید برای توسعه دهندگان داخلی iOS 14 است. هدف این است که ویژگی های ناتمام به طور پیش فرض غیبرطرفال شوند تا ساخت آزمایشی iOS بتواند بدون خطا کار کند. این امر می تواند یک دوره آزمایش تولیدی بین نسخه های رونمایی نشده را فراهم کند. این تغییر جدید همچنین برای نسخه های بعدی macOS ، watchOS ، tvOS و iPadOS اعمال خواهد شد.

iOS 13 در ماه سپتامبر دوبار به بازار عرضه شد و اولین موج این سیستم عامل (که با خانواده آیفون 11 از پیش به روزرسانی شده بود) همه اشکالات و خرابی ها را نشان می داد. دلیل این امر این بود که توسعه دهندگان داخلی همه ویژگی ها را ناگهان به نسخه جدید اضافه می نمایند، بنابراین وقتی آزمایش نمایندگان سعی می نمایند ایرادات نرم افزار را برطرف نمایند برنامه قابل استفاده نیست.

نماشو: شبکه تبلیغاتی نماشو | آگهی رایگان، رپورتاژ خبری، ثبت آگهی رایگان، آگهی رایگان اینترنتی، رپورتاژ رایگان

منبع: انتخاب
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 1683

به "روش جدید اپل برای حل سریعتر خطاها و اشکالات درiOS 14" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روش جدید اپل برای حل سریعتر خطاها و اشکالات درiOS 14"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید