حشد الشعبی حمله به 2 پایگاه خود را تکذیب کرد

به گزارش مجله هاستفا، مدیر بخش عملیات الحشد الشعبی گزارش ها مبنی بر حملات پهپادی به دو مقر الحشد در استان الانبار را تکذیب کرد.

حشد الشعبی حمله به 2 پایگاه خود را تکذیب کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از السومریه نیوز، جواد کاظم الربیعاوی مدیر بخش عملیات الحشد الشعبی، شب گذشته در بیانیه ای خبرها مبنی بر حمله پهپادهای ناشناس به مقر الحشد در استان الانبار را تکذیب کرد.

الربیعاوی گفت: راس ساعت 1 بامداد صدای انفجاری در منطقه المرصنات در غرب الانبار در نزدیکی مقر تیپ سیزدهم الحشد الشعبی شنیده شد ولی منبع و ماهیت انفجار معین نشد.

وی توضیح داد: کوشش های اطلاعاتی و شناسایی گسترده ای برای شناسایی منبع و ماهیت انفجار صورت گرفت ولی معین شد که حمله پهپادی انجام نشده است.

مدیر بخش عملیات الحشد الشعبی همچنین ادعای بعضی رسانه های خبری مبنی بر وقوع حمله یا انفجار در دریاچه الثرثار در این استان را رد و بر ضرورت دریافت اخبار از منابع موثق تأکید کرد.

روز گذشته یک منبع مطلع اعلام نموده بود که پایگاه المرصنات در غرب استان الانبار هدف حملات هواپیمای ناشناس نهاده شده است.

قاسم مصلح فرمانده عملیات الحشد الشعبی در غرب الانبار به خبرگزاری بغداد الیوم اعلام نموده بودکه این حمله هوایی در نزدیکی فرودگاه المرصنات در بعد 120 کیلومتری مرز سوریه و میان دو منطقه التنف و طریبیل انجام شده است، ضربه بسیار قوی بود و ساختمان ها را شدیدا لرزاند ولی خسارت اقتصادی و جانی نداشت و هنوز معین نیست از داخل یا خارج از خاک عراق بوده است.

طی هفته های گذشته 5 پایگاه الحشد الشعبی هدف انفجارهای مشکوک نهاده شد. دو هفته قبل بود که دو پهپاد به یکی از گردان های الحشد الشعبی در مرزهای عراق و سوریه حمله کردند که بر اثر آن یکی از عناصر الحشد شهید و یک نفر نیز زخمی شدند.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 368

به "حشد الشعبی حمله به 2 پایگاه خود را تکذیب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حشد الشعبی حمله به 2 پایگاه خود را تکذیب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید