اینفلوئنسرها ایران زیبا را به جهان معرفی می نمایند

به گزارش مجله هاستفا، عکس های اینفلوئنسری (به افراد شناخته شده و تاثیرگذار در شبکه های اجتماعی اینفلوئنسر می گویند) از ایران در صفحه های مهم و پرمخاطب فضای مجازی، مورد توجه کاربران نهاده شد.

اینفلوئنسرها ایران زیبا را به جهان معرفی می نمایند

ایرنا: جیای وانگ، زن چینی-ایتالیایی که اکنون در لندن زندگی می نماید، علاقه و اشتیاق ویژه ای به کشف و معرفیِ مقاصد گردشگری کمتر شناخته شده دارد.

وی تجربه زندگی در چین، ایتالیا، پرو و ایالات متحده و انگلیس دارد و یک شهروند جهانی به معنای واقعی کلمه است! عکس های رنگارنگ و پرنشاطِ جیای مدت هاست که او را به یکی از اینفلوئنسرهای محبوبِ جهانی سفر و گردشگری بدل نموده است. او که در زمینه بازاریابی دیجیتال کار می نماید، فعالیت های خوبی در اینستاگرام دارد و صفحه های مهم و پرمخاطبی همچون 9gag، lonelyPlanet، TravelDreamSeekers و TravelandLeisure عکس های او را بازنشر می دهند.

جیای وانگ در سال 98 سفری هم به کشورمان ایران داشته است و از شهرهای، تهران، اصفهان، شیراز، یزد و کاشان دیدن نموده است. تصاویر زیبایی که او از این سفر در صفحه خودش به اشتراک گذاشته است بازدیدهای نسبتا خوبی (نزدیک به 10 هزار لایک، با تخمین حدود 50 هزار بازدید) داشته اند. اما نکته قابل توجه این است که تصاویر این عکاس و اینفوئنسر توسط صفحه های پرمخاطب دیگر هم مجددا به اشتراک گذاشته می گردد.

همانطور که اشاره شد، یکی از این صفحه های مهم و پرمخاطب، صفحه 9gag است که با به اشتراک گذاری یک آلبوم عکس از جیای وانگ توانست در عرض کمتر از 24 ساعت به یک میلیون لایک برسد. با توجه به تخمین هایی که برای پست های اینستاگرامی زده می گردد، این 1 میلیون لایک تقریبا برابر با 5 میلیون بازدید است که یعنی 10 عکسی که جیای وانگ از ایران گرفته است، حداقل بین 25 تا 45 میلیون بار دیده شده اند.

در زیرنویس این تصاویر آمده است: آیا شما هم از معماریِ خیره کننده ایران شگفت زده شده اید؟ علاوه بر لایک ها، در این 24 ساعت نزدیک به 100 هزار کامنت هم زیر این پست اینستاگرامی آمده است.

صفحه voyaged هم همین تصاویر را با این کپشن به اشتراک گذاشته است: صفحه جیای وانگ از معماری خیره کننده ایران شگفت زده شده بود. از پنجره های شیشه ایِ رنگارنگ گرفته تا کاشی کاری های ظریف و ساختمان های متقارن، ایران یک کشور تمام و کمال است. این پست هم نزدیک به 100 هزار لایک خورده است (تخمین زده می گردد نزدیک به 500 هزار بار دیده شده باشد) و حدود 800 کامنت برای آن درج شده است.

با پذیرایی و نشان دادن میهمان نوازی ایرانی به این گردشگران و اینفلوئنسرها، می توان دیدنی های ایران را با کمترین هزینه به تمام جهان نشان داد و از ظرفیت رسانه های نوین برای ترویج و تبلیغ گردشگری در ایران بهره برد.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: توریسم آنلاین
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 1539

به "اینفلوئنسرها ایران زیبا را به جهان معرفی می نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اینفلوئنسرها ایران زیبا را به جهان معرفی می نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید