ایراد تیم شهر خودرو در فاز دفاعی است

به گزارش مجله هاستفا، به گزارش خبرنگاران، سید مهدی رحمتی عصر جمعه بعد از باخت 3 بر 1 تیمش برابر گل گهر سیرجان در ابتدای صحبتهایش اعلام کرد: کسب 3 امتیاز را به تیم گل گهر تبریک می گویم، فکر می کنم که ما خودمان یک مقداری بد عمل کردیم.

ایراد تیم شهر خودرو در فاز دفاعی است

وی بیان نمود: برنامه ای که ما داشتیم این بود که از اول بازی تیم گل گهر را روی ارسال ها، ضربات ایستگاهی و روی اوت دستی های که روی دروازه ما دارند، بتوانیم کنترل کنیم، تا آخر نیمه اول هم خوب پیش رفتیم، موقعیت های هم در ضد حمله داشتیم. ولی فکر می کنم روی یک اوت دستی دقیقه 44 بود یک مقدار تمرکز نداشتیم و گل خوردم که خیلی برایمان لطمه زد، دو گل بعدی هم که همه دیدند.

رحمتی در مورد ایراد تیم شهرخودرو گفت: من فکر می کنم ایراد تیم ما در فاز دفاعی هست، ما از اول بازسازی می کنیم، تیم ها همه نسبت به تیم ما شناخت پیدا کردند و ما را از بالا پرس می کنند، ما باید راه حلی برای این مساله پیدا کنیم.

وی اظهار کرد: ان شاالله این هفته سعی می کنیم، روی این نقص هایمان کار کنیم که یک مقداری در خط دفاعی مان با تمرکز بیشتر، با توان بیشتر دفاع کنیم که به این راحتی گل نخوریم. امروز واقعاً فکر می کنم 3 تا گل خیلی راحت خوردیم، که می شد این توپ ها را گل نخورد. مطمینا در هفته های آینده سعی می کنیم، که این نقیصه را برطرف بکنیم.

رحمتی در مورد عدم تمرکز دفاعی تیمش روی دو گلی آخری که دریافت کردند، عنوان نمود: در طول هفته کاملاً تیم گل گهر را آنالیز کرده بودیم با خط دفاعی مان صحبت کرده بودیم، روی ضربات ایستگاهی و اوت ها دستی تمرین کرده بودیم و واقعاً این ها را کار کرده بودیم، ولی خب ما هم تا لب خط هستیم و بازیکنان باید تمرکزشان را توی زمین حفظ کنند.

وی گفت: ما در نیمه اول در بدترین تایم گل خوردیم، و این یک مقدار شیرازه تیم ما را از هم پاشید، چه بسا اگر این اتفاق نمی افتاد و ما 0 بر 0 به رختکن می رفتیم، مطمئناً نیمه دوم اتفاقات بهتری برایمان می افتاد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 6197

به "ایراد تیم شهر خودرو در فاز دفاعی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایراد تیم شهر خودرو در فاز دفاعی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید