اولین خودرو الکتریکی فولکس واگن رکوردی خیره کننده ثبت کرد ، 20 هزار خودرو در 24 ساعت اول ثبت سفارش

به گزارش مجله هاستفا، گره خودروسازی فولکس واگن رکوردی خیره کننده در پیش خرید ثبت کرد. درواقع به نظر می رسد مخاطبان بین المللی برای خرید این خودرو جذاب بیش از این تحمل ندارند و تنها در 24 ساعت، بیش از 20 هزار سفارش را ثبت نموده اند.

اولین خودرو الکتریکی فولکس واگن رکوردی خیره کننده ثبت کرد ، 20 هزار خودرو در 24 ساعت اول ثبت سفارش

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، روند ثبت پیش سفارشات برای خودرو الکترونیک فولکس واگن فرتر از حد انتظار پیش رفت و به سرعت هزاران نفر برای خرید این خودرو ثبت نام کردند.

بر اساس اعلام یکی از اعضای تیم سانده این خودرو آلمانی، تا کنون بیش از 20 هزار پیش خرید برای خودرو الکتریکی فولکس واگن ثبت شده است. این خودرو تا اواسط سپتامبر بیش از 30 هزار خودرو را پیش فروش خواهد نمود. این خودرو که به نام ID 3 شناخته می گردد و انتظار می رود که در نمایشگاه خودرو فرانکفورت معرفی گردد.

ID 3 اولین خودرو الکتریکی از مجموعه ای از مدل های سری ID است که فولکس واگن وعده داده است در سطح جهانی عرضه گردد. با این حال، ID 3 به سرعت وارد شمال آمریکا نمی گردد و مشتریان ایالات متحده و کانادا باید منتظر نسخه تا سال 2022 منتظر باشند.

در حالی که رزرو 20 هزارتایی ID 3 در مایسه با پیش خرید 400 هزارتایی مدل 3 تسلا چندان چشمگیر به نظر نمی رسد اما جالب است بدانید که این رکورد برای گروه خودروسازی فولکس واگن خیره کننده است، چرا که این نخستین گام جدی برای ورود به بازار خودروهای الکتریک است.

هنوز قیمت دقیق و سایر اعداد و ارقام مرتبط با این خودرو اعلام نشده است اما پیش بینی می گردد این خودرو ارزان تر از بسیاری از ماشینهای الکتریکی موجود در بازار باشد. فولکس واگن انتظار دارد که پیش خرید کنندگان بتوانند خودروهای محبوب خود را نهایتا تا سال 2020 تحویل بگیرند.

منبع: انتخاب
انتشار: 8 مرداد 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 152

به "اولین خودرو الکتریکی فولکس واگن رکوردی خیره کننده ثبت کرد ، 20 هزار خودرو در 24 ساعت اول ثبت سفارش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین خودرو الکتریکی فولکس واگن رکوردی خیره کننده ثبت کرد ، 20 هزار خودرو در 24 ساعت اول ثبت سفارش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید