افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو تهران

به گزارش مجله هاستفا، بدلیل فصل تابستان و افزایش سفر شهروندان ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو های شهر تهران از امروز (سه شنبه) 25 مردادماه افزایش یافت.

افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو تهران

به گزارش ایرنا، ستاد معاینه فنی خودرو های تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: باعنایت به افزایش تقاضای سفر در ماه پایانی فصل تابستان و افزایش مراجعات خودرو ها به مراکز معاینه فنی جهت کنترل شرایط ایمنی، این ستاد جهت تسهیل در ارائه خدمات شایسته به شهروندان نسبت به افزایش ساعت کاری اقدام کرده است.

شهروندان می تواند جهت اطلاع از ساعت کاری و آدرس مراکز به سایت ستاد معاینه فنی خودرو های تهران به آدرس inspection.tehran.ir مراجعه کنند همچنین تاکید می شود با توجه به آن که اطلاعات مربوط به معاینه فنی شهر تهران در دیگر سایت ها به صورت مستمر به روز رسانی نمی شود حتما شهروندان اطلاعات مورد نیاز مراکز را تنها از طریق سایت رسمی این ستاد دریافت و کنترل کنند، از شهروندان درخواست می شود جهت داشتن سفری ایمن خارج از الزامات قانونی مراجعات دوره ای سالانه، برای اطمینان از ایمنی و سلامتی خودروی خود پیش از سفر از مشاوره فنی و خدمات دقیق و قابل اعتماد این مراکز استفاده کنند.

جهت اگاهی شهروندان در حال حاضر خودرو های داخلی تولید مرداد 97 و ماقبل و خودرو های وارداتی تولید اگوست 2018 و ماقبل مشمول معاینه فنی هستند.

افزون بر این خودرو های غیرمشمول جهت اطلاع از شرایط فنی خودروی خود و یا استفاده از تخفیف 30 درصدی خودرو های دارای معاینه فنی برتر جهت تردد در طرح کاهش می توانند نسبت به مراجعه به مراکز معاینه فنی شهر تهران اقدام کنند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 مرداد 1401 بروزرسانی: 25 مرداد 1401 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 10630

به "افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش ساعت کاری مراکز معاینه فنی خودرو تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید