استقبال وزارت کشور از همکاری در مهارت آموزی سربازان

به گزارش مجله هاستفا، سخنگوی قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح از آمادگی وزارت کشور برای مهارت آموزی به سربازان و همکاری با این قرارگاه اطلاع داد.

استقبال وزارت کشور از همکاری در مهارت آموزی سربازان

سردار موسی کمالی در گفت وگو با خبرنگاران، با اشاره به برگزاری جلسه قرارگاه مرکزی مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح که صبح امروز با حضور وزیر کشور برگزار گشت، گفت: در راستای جلسات مختلفی که منظور جلب مشارکت دستگاه ها و سازمان های مختلف برای مهارت آموزی به سربازان و خوشایند سازی خدمت سربازی برگزار می گردد، امروز نیز جلسه ای با جناب آقای رحمانی فضلی - وزیر کشور برگزار گشت.

وی ادامه داد:در این جلسه وزیر کشور پس از شنیدن گزارش هایی از اقدامات اجرا شده در این حوزه حمایت کامل خود را از قرارگاه مهارت آموزی و اشتغال سربازان اعلام نموده و آن را یک اقدامی مثبت و خداپسندانه توصیف کرد. به همین دلیل نیز قرار شد تا وزارت کشور و استانداری های سراسر کشور در راستای مهارت آموزی و اشتغال سربازان با ستاد کل نیروهای مسلح همکاری داشته باشند.

مشاور عالی قرارگاه مهارت آموزی سربازان نیروهای مسلح با بیان اینکه به زودی تفاهم نامه مشترک میان نیروهای مسلح و وزارت کشور برگزار خواهد شد، گفت: تاکنون بیش از 20 تفاهم نامه با سازمان ها و دستگاه های مختلف با هدف مهارت آموزی سربازان امضا شده است و چندین تفاهمنامه نیز به زودی به امضا خواهد رسید.

کمالی از دیگر سازمان ها و دستگاه های کشور اعم از ارگان های دولتی و بخش خصوصی نیز خواست اگر چنانچه فضا و فرصتی برای استفاده از ظرفیت سربازان ماهر در طرح مهارت آموزی را دارند، در این زمینه با ستاد کل نیروهای مسلح همکاری داشته باشند؛ چرا که سربازان دارای مهارت پس از انتها خدمت سربازی با گواهینامه معتبر و بین المللی می توانند اقدامات قابل توجهی را در امور مربوط به مهارت خود انجام دهند.

abanhome.com: گروه ساختمانی آبان | برای اجرای یک طرح بازسازی مقرون به صرفه با کارشناسان گروه ساختمانی آبان مشورت کنید

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آبان 1400 بروزرسانی: 4 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 1348

به "استقبال وزارت کشور از همکاری در مهارت آموزی سربازان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال وزارت کشور از همکاری در مهارت آموزی سربازان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید