فعالیت 50 دفتر خدمات قضایی در آذربایجان شرقی

به گزارش مجله هاستفا، خبرنگاران/آذربایجان شرقی معاون آمار و فناوری اطلاعات دادگستری آذربایجان شرقی از فعالیت 50 دفتر خدمات قضایی در استان خبر داد.

فعالیت 50 دفتر خدمات قضایی در آذربایجان شرقی

مجید فراهانی با بیان اینکه نوبت دهی بخش اجرای احکام به صورت پایلوت در استان انجام می شود، اظهار کرد: به منظور تسهیل در رسیدگی به پرونده های قضایی برای مراجعه به شعب اجرای احکام تبریز، شهروندان می توانند با اخذ نوبت از طریق سامانه در دادگستری حاضر شوند.

وی اضافه کرد: مردم می توانند با مراجعه به دفتر قضایی در تمام حوزه های قضایی استان به استثنای بخش آبش احمد از سرویس های ثبت لوایح، شکوائیه و دادخواست استفاده کنند.

وی اضافه کرد: در راستای هوشمند سازی قوه قضایی در سمت و سویی هستیم که مردم صرفاً برای جلسه دادرسی به قوه قضائیه مراجعه کنند و البته در این راستا تلاش داریم این جلسات را نیز بر روی بسترهای الکترونیکی اجرا کنیم تا مراجعه فیزیکی اتفاق نیافتد.

به نقل از روابط عمومی دادگستری استان، فراهانی اضافه کرد: در حال حاضر 50 دفتر خدمات قضایی در استان فعال بوده و به منظور تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان پنج دفتر خدمات قضایی دیگر در تبریز راه اندازی خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 بهمن 1399 بروزرسانی: 14 بهمن 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 6297

به "فعالیت 50 دفتر خدمات قضایی در آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت 50 دفتر خدمات قضایی در آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید