دلایل شکست سنگین استقلال از زبان شفر، مشکل اصلی آبی ها در قطر

به گزارش مجله هاستفا، وینفرد شفر با حضور در نشست خبری درباره شکست برابر الدحیل گفت: ما قبل از کرنری که باعث شد گل را دریافت کنیم، نمایش خوبی داشتیم و چند شانس گل خلق کردیم. بازی را کنترل نموده بودیم. از شانس های گلزنی با بد شانسی استفاده نکردیم. الدحیل بعد از این گل قوی تر شد و روی ضد حمله گل سوم را خوردیم. گل اول در جریان بازی بسیار مهم بود.

دلایل شکست سنگین استقلال از زبان شفر، مشکل اصلی آبی ها در قطر

وی ادامه داد: ما می دانستیم آن ها تیم خوبی هستند و بازیکنان گران قیمتی دارند. بعد از گل، آن ها خوب توپ را نگه داشتند و ما دوباره موقعیت داشتیم اما توپ ها را از دست دادیم. در مرکز زمین پاس های کوتاه زیادی به هم دادیم و آن ها شانس زیادی برای پرس کردن و توپ گیری داشتند.

سرمربی استقلال افزود: باید بازی را بیشتر به کناره ها می بردیم و بیشتر از وینگرهای خود استفاده می کردیم. باید این مسائل را رفع کنیم. این بازی اول بود و هنوز 5 مسابقه داریم و باید روی بهتر کردن تیم کار کنیم.

شفر در پاسخ به این سوال که چرا بعد از دریافت گل استقلال افت کرد، بیان نمود: بعد از دریافت گل، اعتماد به نفس ما پایین آمد و اعتماد به نفس حریف بهتر شد. ما باید بیشتر بازی را به کناره ها می بردیم و از فضا استفاده می کردیم زیرا حریف ما 3 دفاع داشت. مشکل ما در 30 دقیقه پایانی همین بود.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 2 تیر 1398 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 99

به "دلایل شکست سنگین استقلال از زبان شفر، مشکل اصلی آبی ها در قطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دلایل شکست سنگین استقلال از زبان شفر، مشکل اصلی آبی ها در قطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید