حضور توأمان هر سه کاپیتان پرسپولیس در ترکیب

به گزارش مجله هاستفا، آنطور که از صحبت های گابریل کالدرون برمی آید او از عملکرد تیمش در بازی با شهر خودرو که آخرین نمایش سرخ ها در لیگ بوده راضی است و بعید نیست دوباره تیمش را با سیستم 1-3-2-4 مقابل پیکان آرایش دهد.

حضور توأمان هر سه کاپیتان پرسپولیس در ترکیب

در عین حال به نظر می رسد ترکیب تیم او در این مسابقه باز هم تغییرات خواهد داشت. جدا از بیرانوند که جایگاه ثابتی در ترکیب دارد، در دفاع میانی ظاهراً سیدجلال حسینی به ترکیب باز خواهد گشت و جای انصاری را می گیرد تا کنار کنعانی زادگان بازی کند.

در دفاع چپ هیچ چیز تعیین نیست. نادری در مشهد خوب بود اما بعید نیست دوباره کالدرون از محمد انصاری در این پست استفاده کند.

در دفاع راست سیامک نعمتی محروم است و ظاهراً شانس مهدی شیری برای بازگشت به ترکیب زیاد است اما کالدرون در این پست حسین ماهینی را هم در اختیار دارد.

در میانه زمین ظاهراً جای نوراللهی و ربیع خواه کنار هم دست نخورده باقی خواهد ماند اما از آنجایی که بشار به این مسابقه نرسید، احتمالاً یکی از بین احمدزاده یا عالیشاه - شانس عالیشاه بیشتر است- در مرکز و ترابی و امیری در جناحین بازی خواهند کرد. در نوک خط حمله هم علیپور مثل مسابقات قبل به میدان می رود که باید دید چه خواهد کرد.

نکته جالب اینجاست که برخلاف برخی مسابقات شش هفته ابتدایی که سه کاپیتان نخست پرسپولیس در ترکیب نبودند، ممکن است هر سه نفر (سیدجلال، ماهینی و عالیشاه) توأمان در ارنج اولیه باشند هر چند به نظر می رسد حضور دو تا از آنها در ترکیب قطعی است.

bestcanadatours.com: مجری سفرهای گردشگری و تجاری و آموزشی | مجری مستقیم و کارگزار سفرهای بین المللی خارجی

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 5 آبان 1400 بروزرسانی: 5 آبان 1400 گردآورنده: host-fa.ir شناسه مطلب: 830

به "حضور توأمان هر سه کاپیتان پرسپولیس در ترکیب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حضور توأمان هر سه کاپیتان پرسپولیس در ترکیب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید